Gebze Ambar

 

Gebze, Kocaeli ilimize bağlı bir ilçe olsa da, İstanbul’a bağımlılığı oldukça fazladır. Yani aslında Gebze İstanbul’un da bir ilçesidir diyebiliriz. Coğrafi konumu itibari ile İstanbul’a çok yakın olması, Gebze’nin sanayi alanında gelişme göstermesine yardımcı olmuştur. Gebze, Türkiye GSHİY’nin %1.69’unu oluşturmaktadır. Güçlü ekonomisi ile birçok şehirden göç hareketlerine maruz kalmaktadır. Bu hareketin bir kolunu ise, Gebze ambar  sektörü yani Gebze taşımacılık sektörü oluşturmaktadır.

Firmamız gebze ambar profesyonel eşya transferi yapmakta olan köklenmiş bir firmadır. Günlük yüklerle parça eşya taşıma, hizmeti yanı sıra profesyonel nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Bilenler neden ambar aracılığı ile taşınmak ister, Ambar nakliyatcıların araçlarını yükleme ve boşaltma yaptıkları yerlere verilen ada ambar denir. Yalnız ambar taşımacılığı diğer taşımalardan daha ekonomik olduğu için tercih edilir. 

Gebze ambarımıza gelen şehir dışı araçları geri boş dönmek yerine maliyetine çok az bir karla geri dönüş işleri alırlar. Gebze ambar hizmetleri alanında uzun yıllardır 1. Sınıf kalitede hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilir taşınma ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Gebze nakliyat ambarı

Gebze'den başka bir şehire mi taşınacaksınız? Doğru adrestesiniz gebze ambar sizlere en doğru hizmet sunacak yerdir. Ekonomik şekilde sizi Türkiye'de hangi şehire isterseniz taşıyoruz, 1. Kalitede hizmet alarak siz düşünmeyin arkanıza yaslanın ve kahvenizi yudumlayın biz sizin yerinize düşünür ve en doğru şekilde taşınma için adımları atarız.

Hizmetimiz adresten adrese olup en geç Tüm Türkiye ' ye 3 gün içinde Teslim edilmektedır.

Gebze ambarı olarak bizler için en önemli husus müşteri memnuniyetidir.
Gebze Ambar Biz işimizin en iyisini en güvnelir olanını yapmayı amaç edindik.
Bu Alanlarda Bizden Kaliteli Hizmet Alabilirsiniz

Gebze Ambar
Gebze Nakliyat
Gebze Nakliyat Ambari
Gebze Nakliyeciler
İstanbul Gebze Ambar
Gebze Sivas Nakliyat

SİVAS ANADOLU YAKASI AMBARİ

Adres  :Aydınlı Mah.Demokrasi Cad.NO-17   TUZLA/ İstanbul
Şube    : Barış MAH .Gebze Nakliyeciler Sitesi.B/ blok .No 1
Telefon:+90 216 394 41 86 - +90 262 643 00 58
GSM   : +90 5321550513 - Nasır İlbars
Mail     : Anadoluambari@gmail.com