Çorlu Ambar

 

Çorlu Ambar Yol şartları, hava şartları ve benzeri şartlar, yolculuk için ciddi bir problem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ciddi problemlerin çözülmesinde, her zaman tecrübeli şoförlerin büyük etkisi vardır. Nakliyat hizmetlerinde her türlü zorlu yol şartları karşımıza çıkmaktadır. Bu gibi durumlarda, her zaman için tecrübeli şoförler etkili rol oynamıştır. Teknik özellikleriyle tercih edilen elemanlarımız, eşya taşıma işlemlerinin güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için, araçları güvenli kullanmaktadır.


Çorlu Ambar  Dinlenilmesi gereken yerde dinlenmektedir. Araçların bakımlarını düzenli takip eden kuruluşumuz, bakım, onarım, tamir, vergi, sigorta, Ulaşım Bakanlığı’ndan alınacak izinler ve vergiler gibi konularda her hangi bir sorun yaşamamaktadır. Trafikte sorun olan bu resmi işlemler, firmamız tarafından titizlikle takip edilmektedir. Gerekli bütün izinler, izin mercilerinden alınmaktadır. Maliye ve trafik gibi merciler için gerekli belgeleri düzenli takip ederek, sorunsuz Çorlu ambar nakliyat hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Adresten Adrese taşınmakta  olan yuklerımız en geç 2 gun  içerısınden teslım edılmektedır.İstanbul tuzla merkez depomuzda şehir içi ring araçlarımızla toplanan yukler Çorlu Ambar olarak profesyonel elaman kadromuzla büyük araçlara kendı ekipmanlarımızla yüklendıkten sonra sigortalı bir şekilde çıkışları yapılmaktadır.Her yüke uygun araç filomuzla alımlar adresten adrese olmaktadır.KOMPLE YÜKLERDE hER TÜRLÜ ARAÇ TEDARİGİ YAPILMAKTADIR.

 Disiplinli Program

            Çalışma disiplini bakımından, özel olarak yetiştirilen elemanlarımızla, sorunsuz bir program gerçekleştirilmektedir. Herkes zamanında işine başlar ve zamanında işini bitirir. Takım ruhu ile hareket edilerek, seri bir şekilde çözüm üretilir. Disiplinsiz olan elemanlar kadrodan çıkarılmaktadır. Bu şekilde, etkili ve kaliteli bir çalışma ekibi kurmaktayız.

Çorlu Ambar 
Kamyon Faktörü

Büyük yük araçları, diğer araçlar gibi değildir. Yük taşıdıkları için ve uzun yol aldıkları için, mutlaka sanayi bakımına ihtiyaçları vardır. Bu sanayi bakım işlemleriyle bu yük araçları, yolda kalmadan problemsiz taşıma işlemi yapmaktadır. Günümüzün en önemli sorunu olan güvenilir nakliye hizmet anlayışı, Çorlu nakliyat ambarı firmamızın etkili çözüm yöntemleriyle yeni bir imaj yakalamıştır. İnsana verilen aklın ürünü teknoloji geliştikçe iletişim hizmetleri gelişmektedir.


       Her zaman araçlarımızın nerede olduğunu kolaylıkla takip edebilmekteyiz. Teknolojik çözümlemelerle nakliye sorunları tamamen çözüme kavuşmaktadır. Nem, sıcaklık ve benzeri etkenlerin zararları, önceden alınan önlemlerle tamamen önlenmektedir.