Gediz Ambar

 

Anadolu Ambarı olarak ambar taşımacılığı alanında yılların deneyimi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Gediz ambar hizmetimizi tüm Türkiye illerine yapmaktayız. Gediz ambar eşyalarınızı Gediz’den tüm Türkiye illerine sorunsuz bir şekilde en ekonomik ücretlerle taşımaktadır. Aynı zamanda Gediz ambar olarak bize ulaşmış olsanız da Türkiye’nin çoğu ilinde faaliyet göstermekteyiz. Firmamız yaklaşık 20 senedir ambar taşımacılığı yapan işinin ehli bir firmadır.Ambar taşımacılığı son yılların en popüler taşımacılığı olmuştur, bu popülerliğini ekonomik olmasına bağlamaktayız, peki ambar taşımacılığı neden daha ekonomik olur. Şöyle düşünelim Gediz ambar sizi farklı ilden yanı taşınmak istediğiniz ilden gelen araçlarla gideceği ile gönderdiği için araç geriye boş dönmektense mazot parasını çıkarmak için daha ekonomik rakamlarla iş almaktadırlar. Gediz ilimize her ilden gelen araçlar mevcuttur,  anlık olmasa da iki gün içerisinde Gediz’dan gideceğiniz ile araç bulmaktayız.

Gediz ambar nakliyatı, sizleri en uygun rakamlarda taşıma konusunda iddialıdır, sizde hem ekonomik hem de daha ucuz fiyatlara taşınmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gediz ambar size en uygun çözümleri sunmaktan gurur duyar.  Gediz nakliyat ambarı eşyalarınızı değerinde sigorta altına alarak taşıma gerçekleştiren ciddi bir firmadır.Firmamız Gediz’dan taşınacağınız farklı il veya ilçelere taşıma hizmeti verirken, yükleme ve indirmeye yardımcı olmaz. Yükleme ve indirme konusunda yardım almak isterseniz önceden bildirdiğiniz takdirde ekstra ücretle Gediz ambar sizlere bu konuda yardımcı olabilecek alt yapı ve yükleme kadrosuna sahiptir. Gediz ambardan taşınma randevusu alırken, yükleme konusunda detaylı bilgi vermelisiniz. Zaten firmamızda yükleme personeli ihtiyacınız olup olmadığını soracaktır.Ambar taşımacılığında bir diğer unsurda eşyalarınızın alınacağı il ve ilçelerin Gediz merkez konumda mı? Yoksa köy ve benzeri ilçe Gediz merkeze uzak yerde mi olmasıdır. Büyük kamyonların giremeyeceği yerlerde Gediz ambarımıza ait küçük araçlarla eşyalarınızı aldırabiliriz, tatbiki bu hizmette ekstra ücrete tabi tutulacaktır. Veya eşyalarınızı Gediz ambar ofisimize kadar sizin getirmeniz gerekecektir. Hem ekonomik hem de sorunsuz taşımacılığın öncü firması olan Anadolu ambarı Gediz ambar ofisimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Gediz Ambar
Gediz Nakliyat
Gediz Nakliyeciler
Gediz Nakliyat Ambarı
Gediz Nakliye Firmaları
İstanbul Gediz Ambar
İstanbul Gediz Nakliyat
İstanbul Gediz Parsiyel Taşımacılığı
İstanbul Gediz Parça Eşya Taşıma


Gediz Ambar sizi Gediz’dan istediğiniz Türkiye il ve ilçesine en uygun fiyatlarla sorunsuz bir şekilde taşır. Gediz ambar nakliyat detayları, Gediz şehirler arası taşıma fiyatları, Gediz şehirler arası nakliyat fiyatları gibi tüm detaylar için bize iletişim sayfamızdan ulaşarak detaylı ambar taşımacılığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Adres: Aydınlı Mah. Demokrasi Cad.NO-17 TUZLA/ İstanbul
Şube: Barış MAH. Gebze Nakliyeciler Sitesi. B/ Blok. No 1
Telefon:+90 216 394 41 86 - +90 262 643 00 58
GSM   : +90 5321550513 - Nasır İlbars

Web: www.anadoluambari.com
Mail: info@anadoluambari.com