Tekirdağ ambar ve Tekirdağ nakliyat ambarı olarak 2011 yılın dan bu yana hizmetler verilmektedır ve alınan yükler her gün Trakya bölgesının sanayi şehri olan Tekirdağa teslim edilmektedir.Tekirdağ Ambari alınan yükler her gün Trakya böölgesının sanayi şehri olan Tekirdağa teslim edilmektedir.Tekirdağ Ambari olarak alınan yükler en geç 1 gün üçerisinde Tekirdağ Ambar Ve Tekirdağ nakliyat ambarı olarak 2011 yılın dan bu yana hizmetler verilmektedır ve adresden adrese teslimatı yapılmaktadır. Trakya bölgesinin her yerine araçlarımız adres gözetmeksizin parsiyel veya kömple araç olarak çıkış yapmaktadır. Tekirdağ Ambarı olarak alınan yükler en,boy,hacim ve ağırlıklarına göre fiyatlandırılıp en uygun şekilde nakliyesi yapılmaktadır. Komple araçlarda dönüş aracı ile yüklerınız yarı fiyatlarına taşınmaktadır.  Firmamız;TEKİRDAĞ ,ÇORLU , ÇERKEZKÖY VE MURATLI' ya İSTANBUL'dan  karşılıklı hergün ambar yük(parsiyelyük) taşımacılığı ve komple yük taşımacılığı yapmaktadır. Tekirdağ ambar nakliyatı, taşınma sürecinde müşterilere güvenli ve hızlı bir taşımacılık deneyimi sunan önemli bir hizmettir. Taşınma süreci herkes için zorlu ve stresli olabilir, ancak Tekirdağ ambar nakliyatı sayesinde bu süreci kolaylaştırabilir ve sorunsuz bir taşımacılık deneyimi yaşayabilirsiniz.Tekirdağ ambar nakliyatı, deneyimli ve uzman ekipleriyle müşterilere güvenli bir taşımacılık hizmeti sunar. Eşyalarınız özenle paketlenir, ambalajlanır ve taşınırken en üst düzeyde korunur. 

Profesyonel nakliyat personeli, eşyalarınızı dikkatle taşır ve yerleştirir, böylece güvenli bir taşımacılık deneyimi yaşarsınız. Tekirdağ ambar nakliyatı, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güvenli taşımacılık sağlar.Tekirdağ ambar nakliyatı, taşınma sürecini müşterilerin ihtiyaçlarına göre esnek bir şekilde planlayabilme imkanı sunar. Eşyalarınızın alınacağı ve teslim edileceği tarih ve saat konusunda size uygun olan zamanlamayı sağlar. Bu sayede, taşınma sürecinde esneklik elde eder ve planlarınızı kolayca ayarlayabilirsiniz. Tekirdağ ambar nakliyatı, zamanlama konusunda profesyonel bir hizmet sunarak sizin için en uygun çözümü sağlar.Tekirdağ ambar nakliyatı, güvenli depolama ve sigorta hizmetleri sunarak eşyalarınızın korunmasını sağlar. Eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca güvenli bir şekilde depolayabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda size teslim edebilirler. Depolama alanları uygun şartlarda tutulur ve eşyalarınızın güvenliği en üst düzeyde sağlanır. Ayrıca, eşyalarınız sigortalanır, böylece olası bir kaza durumunda da koruma altında olursunuz. Tekirdağ ambar nakliyatı, eşyalarınızın güvenliği için gerekli önlemleri alarak size huzur verir.

Firmamız bir yeniliğede imza atarak TEKİRDAĞ il ve ilçelerinden İstanbul il ve ilçelerine karşılıklı olarak servislere başlamıştır.           

 Parsiyel yük deyince akla gelebilecek her türlü (tekstil, otomotiv, beyaz eşya, ilaç, gıda, hırdavat vs.) ambarımız tarafından yerlerine ulaştırılmaktadır.

Tekirdağ ve İlçeleri Arası Mesafeler

 • Tekirdağ ↔ Çerkezköy     Ambar 53.3 km.
 • Tekirdağ ↔ Çorlu           Ambar 31.7 km.
 • Tekirdağ ↔ Ergene          Ambar 1.3 km.
 • Tekirdağ ↔ Hayrabolu       Ambar 42.8 km.
 • Tekirdağ ↔ Kapaklı         Ambar 54.9 km.
 • Tekirdağ ↔ Malkara        Ambar 51.9 km.
 • Tekirdağ ↔ Marmaraereğlisi Ambar 27.9 km.
 • Tekirdağ ↔ Muratlı       Ambar 21.2 km.
 • Tekirdağ ↔ Saray         Ambar 62.4 km.
 • Tekirdağ ↔ Süleymanpaşa  Ambar 0.4 km.
 • Tekirdağ ↔ Şarköy       Ambar 52.8 km.
   

Tekirdağ'ın tüm ilçelerinde de ambar hizmetleri sunmakta olan şirketimiz, her daim zamanında ve sorunsuz teslimatı kendisine ilke edinmiştir. Çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütün olarak çalışan Tekirdağ Nakliyat Ambarı ilk sorumluluk olarak, vizyonuna ve misyonuna uygun hareket etmeyi, tüm paydaşlarına değer katarak, davranış ve ilkeleriyle saygın bir kuruluş olmayı amaçlamıştır. Tekirdağ nakliyat ambarı olarak Evden eve nakliyat hizmetinde profesyönel elemanlarımızla taşınmakta olan eşyalar gideceği olan adreslerde aynı şekilde sokulup takılmaktadır.Ofis ve fuar taşımasında her yüke uygun araç filomuzla hızlı ve zamanında teslimatlar yaılmaktadır.Agır yük,konteyner,liman ve saç taşımacılığı için uygun araçlarımız bulunmaktadır. Sahip olacağımız ve daima gözeteceğimiz kurum değerlerimiz, grubumuza, dolayısıyla çalışanlarımıza içinde bulunduğumuz çevrelerde farklılık yaratacaktır. Başarımızın sürekliliği, günlük işlerimizde ve aldığımız tüm kararlarda bu değerleri yüceltme konusunda üzerimize düşeni yapmamıza bağlıdır. Her yüke uygun araç filomuzla ve dönüş aracı politikası ile komple yükleri daha ucuza taşımaktadır.

Bu Alanlarda Bizden Kaliteli Hizmet Alabilirsiniz

 • Tekirdağ Nakliye Firmalari
 • Tekirdağ Nakliyat
 • Tekirdağ Nakliyat Ambari
 • Tekirdağ Nakliyeciler
 • İstanbul Tekirdağ Parsiyel Taşımacılık
 • İstanbul Tekirdağ Nakliyat

TEKİRDAĞ ANADOLU YAKASI AMBARİ

Adres  :Aydınlı Mah.Demokrasi Cad.NO-17   TUZLA/ İstanbul
Şube    : Barış MAH .Gebze Nakliyeciler Sitesi.B/ blok .No 1
Telefon:+90 216 394 41 86 - +90 262 643 00 58
GSM   : +90 5321550513 - Nasır İlbars