Çeltikli Ambar

 

Anadolu Ambarı olarak ambar taşımacılığı alanında yılların deneyimi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Çeltikli ambar hizmetimizi tüm Türkiye illerine yapmaktayız. Çeltikli ambar eşyalarınızı Çeltikli’den tüm Türkiye illerine sorunsuz bir şekilde en ekonomik ücretlerle taşımaktadır. Aynı zamanda Çeltikli ambar olarak bize ulaşmış olsanız da Türkiye’nin çoğu ilinde faaliyet göstermekteyiz. Firmamız yaklaşık 20 senedir ambar taşımacılığı yapan işinin ehli bir firmadır.

Ambar taşımacılığı son yılların en popüler taşımacılığı olmuştur, bu popülerliğini ekonomik olmasına bağlamaktayız, peki ambar taşımacılığı neden daha ekonomik olur. Şöyle düşünelim Çeltikli ambar sizi farklı ilden yanı taşınmak istediğiniz ilden gelen araçlarla gideceği ile gönderdiği için araç geriye boş dönmektense mazot parasını çıkarmak için daha ekonomik rakamlarla iş almaktadırlar. Çeltikli ilimize her ilden gelen araçlar mevcuttur,  anlık olmasa da iki gün içerisinde Çeltikli’den gideceğiniz ile araç bulmaktayız.

Çeltikli ambar nakliyatı, sizleri en uygun rakamlarda taşıma konusunda iddialıdır, sizde hem ekonomik hem de daha ucuz fiyatlara taşınmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çeltikli ambar size en uygun çözümleri sunmaktan gurur duyar.  Çeltikli nakliyat ambarı eşyalarınızı değerinde sigorta altına alarak taşıma gerçekleştiren ciddi bir firmadır.Firmamız Çeltikli’den taşınacağınız farklı il veya ilçelere taşıma hizmeti verirken, yükleme ve indirmeye yardımcı olmaz. Yükleme ve indirme konusunda yardım almak isterseniz önceden bildirdiğiniz takdirde ekstra ücretle Çeltikli ambar sizlere bu konuda yardımcı olabilecek alt yapı ve yükleme kadrosuna sahiptir. Çeltikli ambardan taşınma randevusu alırken, yükleme konusunda detaylı bilgi vermelisiniz. Zaten firmamızda yükleme personeli ihtiyacınız olup olmadığını soracaktır.

Ambar taşımacılığında bir diğer unsurda eşyalarınızın alınacağı il ve ilçelerin Çeltiklii konumda mı? Yoksa köy ve benzeri ilçe Çeltikliine uzak yerde mi olmasıdır. Büyük kamyonların giremeyeceği yerlerde Çeltikli ambarımıza ait küçük araçlarla eşyalarınızı alındırabiliriz, tatbiki bu hizmette ekstra ücrete tabi tutulacaktır. Veya eşyalarınızı Çeltikli ambar ofisimize kadar sizin getirmeniz gerekecektir. Hem ekonomik hem de sorunsuz taşımacılığın öncü firması OLAN Anadolu ambarı Çeltikli ambar ofisimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Çeltikli Ambar
Çeltikli Nakliyat
Çeltikli Nakliyeciler
Çeltikli Nakliyat Ambarı
Çeltikli Nakliye Firmaları
İstanbul Çeltikli Ambar
İstanbul Çeltikli Nakliyat
İstanbul Çeltikli Parsiyel Taşımacılığı
İstanbul Çeltikli Parça Eşya Taşıma


Çeltikli Ambar sizi Çeltikli’dan istediğiniz Türkiye il ve ilçesine en uygun fiyatlarla sorunsuz bir şekilde taşır. Çeltikli ambar nakliyat detayları, Çeltikli şehirlerarası taşıma fiyatları, Çeltikli şehirler arası nakliyat fiyatları gibi tüm detaylar için bize iletişim sayfamızdan ulaşarak detaylı ambar taşımacılığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Adres: Aydınlı Mah. Demokrasi Cad.NO-17 TUZLA/ İstanbul
Şube: Barış MAH. Gebze Nakliyeciler Sitesi. B/ Blok. No 1
Telefon:+90 216 394 41 86 - +90 262 643 00 58
GSM   : +90 5321550513 - Nasır İlbars

Web: www.anadoluambari.com
Mail: info@anadoluambari.com