Kilis Ambar

Kilis ambar adı altında hizmet vermekte olan firmamız hertürlü yüklere alternetif çözümler saglamaktadır. Kilis ambar olarak hizmet vermekte olan nakliye Ambar firmamız İstanbul vede bölge illerden aldıgı tüm yükleri paletli ve paletsiz yükleri,kuruyük ve fabrika yüklerınızı ev ve ofis taşımacılıgını elemanli ve elemansiz olarak sevkiyatını yapmaktayız.Kilis Ambar En küçük yüklerde bile gidecek olan yükün en,boy,hacim,vede agırlıklarına göre en uygun fiyatlandırma yapılarak en kısa süre içerisinde tarafımızca dönüş yapılmaktadır.Kilis Ambar olarak bir çok firmanın yapamadıgı könteyner taşımacılıgı olarakta hizmet vermekteyız.Kilis Ambar olarak profesyönel söför kadrumuzla günlük alınan yükleri bir sonraki gün teslimatını yapmaktayız.Kilis Ambar  olarak Adana bölgesine giden saç,rulo saç ve geniş saçlarda bile kilogrami ve tonu fark etmeksizin en uygun fiyatları vermekteyiz.

Kilis Ambar nakliyat ambarı firmamız eşya,yük ve malzeme'lerinizi sigortalayıp sigorta güvencesi ile sigortalıyıp şehirden şehire yani  şehirlerarası taşıma hizmetini gerçekleştirmektedir. Biz Kilis nakliyat ambarı şirketi olarak siz müşterilerimiz için sorun olan parça ve parsiyel ev eşyaları,ev eşya , yük ve malzeme'lerinizi taşıma hizmetini günü birlik şehirlere naklini sağlamaktayız.Kilis Nakliyat ambarı sektörleri arasında kople yükten ağır yüke kadar ve parça yükten parsiyel yüke kadar nakliyat hizmetini gerçekleştiren ambar firmasıyız. Kilis nakliyat ambarı ihtiyacınıza çözüm oluyor. Türkiye’nin 81 ilide şube ve temsilciliklerimiz ile ve deneyimli eleman kadromuz ve modern kamyon ve araç ve gereçlerimiz ile sorunsuz, stressiz  parça ev eşya,yük ve malzeme taşımacılık hizmeti sunmaktayız. 

Parsiyel ve parça eşya taşımacılık hizmeti deneyim ve tecrübe gerektiren bir hizmet örneğidir. Bunun için siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.Kilis Ambar firmamız ambar şirketleri arasında öncü kuruluşlu firma olmakla beraber Tüm türkiye genelinde siz saygın müşterilerimize ambar hizmeti vermeye devam etmektedir.Kilis ambarı firmamız İstanbul merkezli kuruluş olmakla beraber günlük şehirler arası karşılıklı taşıma nakli yapmaktadır.Kilis nakliyat ambarı firmamız geçmişin verdiği deneyim ve tecrübe ile ve geniş araç filosu ile geleceğe ve gelecek nesillere örnek bir ambar firması olma gayreti ve çabası içerisindedir. Kilis ambarı olarak ağır nakliyat olarak hizmeti yapan firmamız şehiriçi ve şehirler arası ağır nakliyat hizmeti verilmektedir.  alanlarımız her türlü ağır malzemelerinizin parça yada tamamı, ağır ev eşyalarınız, ağır yükleriniz,ağır inşaat malzemeleri çimento, alçı v.b endüstriyel malzeme, askeri ekipman ve malzemeleri, boru ve boru hatları, ağır iş makinaları ve parçaları, trafo ve malzemeri taşımacılında hizmet vermekteyiz. Biz Anadolu nakliyat ailesini seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Kilis ve İlçeleri Arası Mesafeler

  • Kilis ↔ Elbeyli Ambar 31.1 km.
  • Kilis ↔ Merkez  Ambar 1.1 km.
  • Kilis ↔ Musabeyli Ambar 26.0 km.
  • Kilis ↔ Polateli Ambar 13.7 km