Hakkımızda

Hakkımızda

Misyonuzmuz: Firmamız kocaeli gebze ilçesınde kurulmuş olup Türkiyenin  bütün bölgelerine 81 il vede ilçelerine hızlı vede zamanında sevkiyat hizmeti vermekte olmaktadır. Ayrıca  alanında vede sektörunde bulunan bütün nakliye firmalarını kendisine örnek alıp fakat bu firmalardan farklılık yaratmaktadır.Hızlı vede güvenilır nakliye saglamaktadır. Bilindigi gibi Türkiye'nin imalatinin yüzde 70 fabrikalarının sevkiyatı diger bölgelere buradan yapılmaktadır. Firmamızda bu bölgede bir çok fabrika taşımacılıgı yaparak siz degerli müşterılerımze hizmet vermektedır.Müşteri memnuniyeti bizim için çok  önemli olup müşterılerımızın  bizi başkalarına tavsiye etmesı için nakliye sektöründe sürekli yenılık  yapmak amacımızdır.
               
Vizyonuzmuz: Şehirler arası parsiyel vede komple yüklerde alternatif lojistık hizmeti sunmak.
Deneyimli söförler kadrosuyla zamanında  ulaşım saglamak.Firmalardan aldıgımız yükleri kendi  
malzemelerımızmış gibi zamanında gidecegi yerlere zarar gelmeden sevkiyatını saglamaktır.Bunun için elimizden
ne gelıyorsa en iyi bir  şekilde yapmak bizim görevlerimızden biridir.
 
Müşterilerımızden aldıgımız paletli- paletsız   kuru yük parsiyel yük  her türlü malzemelerimizi  zamnında
itina  ile güvenilir bir  şekilde gidecek olan yerlere teslım etmek.Birinci sırada olan önceligimız müşteri memnuniyeti olup müşterılerımızınde bizi başka firmalara  tavsiye etmesıdır.Dinamikçi Yenilikci vede gelişimi süreklilik haline getiren bir kurumsal firma olmaktır.
 
Hedeflerimiz: Nakliye vede ambar sektöründe çalıştıgımız bölgelerde lider bir  firma olmak.
Müşteri memnuniyetımız vede sektörde yenilikci bir politika sergilemek.Butun muşterılerımıze ayrım gozetmeksızın nakliyede fiyatları en alt sevıyeden taşımaktır.Lojıstık firmaları bugune kadar nakliyesı olan firmalara fiyatı en yuksek sevıyeden verdıgı için bizim hedefımız bunu al seviyelere çekmektir.