Karaman Ambar: Güvenilir Taşımacılık

Sivas ambar olarak Sivas bölgesine İstanbul bölgesinden nakliye ve ambar hizmeti vermekte olan firmamız, Sivas ambarlara günlük araç çıkışı yapmaktadır. İstanbul Tuzla'dan ve bütün ilçelerinden toplanan sevkiyatlar merkez depomuzda toplanıp kendi ekiplerımızle adreslere teslim edilmektedir.Sivas Ambar olarak Adresten adrese çalışmakta olup gidecegi olan yükün en , boy, hacim ve agırlıklarına göre en uygun fiyatlandırma yapıllıp ring araçlarımızla yükünüz adresinizden alınıp sivasin en ucra köşesine dahi teslimatı yapılmaktadır. Sivas ambar olarak Yurtiçinde çalıştığımız bölgelerde donanımlı ve eğitimli sürücü ve personelimiz ile hassas ve değerli ürünlerinizin en etkin, güvenli ve ekonomik koşullarda yapıyoruz. Sivas ambar olarak Kendi özel filonuzu, ekip ve organizasyonunuzu kurmanıza, yatırım yapmanıza gerek kalmadan, talepleriniz doğrultusunda,dağıtım hizmetleri sunuyoruz.

Karaman Ambarı  Hizmetlerimiz

Karaman ambar ve Parça eşya taşımacılığı hususunda gelişimini bizimle şekillendirirken, sizlerde bizimle  araç ve gereçlerinizi güven, memnuniyet ve kaliteli hizmet aracılığıyla ulaştırmak istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Karaman Ambar Bizi arayarak bize taşınacak parça eşyalarınızı söylemenizle başlayabiliriz. Ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden faydalana bilir Türkiye’nin her iline ve ilçesine parça eşyalarınızı bizimle gönderebilirsiniz. İstanbul parça eşya transferi başta olmak üzere tüm Türkiye illerine parça eşyalarınızı taşımak için sizden telefon bekleyen bir ekibimiz var. Karaman ambar eşyalarınızın, araç ve gereçlerinizin yoğunluğuna, hacmine göre sonradan maliyetler ilave edilmeyecek biçimde, net fiyat tekliflerimizden haberdar olabilirsiniz. Karaman parça eşya firmamız ile taşıma işlemlerini gerçekleştirecek olan tüketici haklarını ve müşteri memnuniyetini öncelikli olarak hizmet anlayışı ile sigortalı taşımacılık yapmaktayız.

Karaman ambar olarak sadace parça eşya taşıma işlemi ile ilgilenmiyoruz.Her konuda her yüke uygun araç filomuzla adresten adrese teslimat yapmaktayız.Komple yük veya parsiyel yükleri zamanında alıp en geç 2 gün içinde tüm Türkiyeye teslim ediyoruz.Karaman Ambar olarak dönüş araçları ile gidecek olan yükünüzü yarı fiyatina taşımaktayız. Karaman ambar olarak Tuzla ve Gebze Kamyon garajlarından parsiyel veya kömple yüklere,Lowbet veya Geniş Yüklere,Agır veya hafif yükleri ,Fabrika yükü veya ev taşıması gibi her alanda hizmet sunuyoruz. Her gün İstanbul – Karaman veya Karaman İstanbul nakliyesi yapmaktayız.
   

Karaman ve İlçeleri Arası Mesafeler
 

  • Karaman ↔ Ayrancı     Ambar 45.5 km.
  • Karaman ↔ Başyayla      Ambar 67.8 km.
  • Karaman ↔ Ermenek       Ambar 66.6 km.
  • Karaman ↔ Kazımkarabekir Ambar 24.0 km.
  • Karaman ↔ Merkez       Ambar 1.4 km.
  • Karaman ↔ Sarıveliler      Ambar 76.1 km. 

Karaman parça eşya taşıma hizmetlerinde firmamız, 20. Yıllık deneyim ve tecrübeye sahip köklü bir firmadır. Kurumsal tecrübe, butik işletme anlayışı ile devam ettirmekte, gelecek zamanın zirvede ki en güvenilir  taşımacılık markası olma ünvanını korumaktadır.Karaman parça eşya Türkiye’nin yeni gelişen tüm şehirlerine profesyonel olarak parça eşya transferi yapmaktadır.