Karataş Ambar

 

Anadolu Ambarı olarak ambar taşımacılığı alanında yılların deneyimi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Karataş ambar hizmetimizi tüm Türkiye illerine yapmaktayız. Karataş ambar eşyalarınızı Karataş’den tüm Türkiye illerine sorunsuz bir şekilde en ekonomik ücretlerle taşımaktadır. Aynı zamanda Karataş ambar olarak bize ulaşmış olsanız da Türkiye’nin çoğu ilinde faaliyet göstermekteyiz. Firmamız yaklaşık 20 senedir ambar taşımacılığı yapan işinin ehli bir firmadır.

Ambar taşımacılığı son yılların en popüler taşımacılığı olmuştur, bu popülerliğini ekonomik olmasına bağlamaktayız, peki ambar taşımacılığı neden daha ekonomik olur. Şöyle düşünelim Karataş ambar sizi farklı ilden yanı taşınmak istediğiniz ilden gelen araçlarla gideceği ile gönderdiği için araç geriye boş dönmektense mazot parasını çıkarmak için daha ekonomik rakamlarla iş almaktadırlar. Karataş ilimize her ilden gelen araçlar mevcuttur,  anlık olmasa da iki gün içerisinde Karataş’den gideceğiniz ile araç bulmaktayız.

Karataş ambar nakliyatı, sizleri en uygun rakamlarda taşıma konusunda iddialıdır, sizde hem ekonomik hem de daha ucuz fiyatlara taşınmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Karataş ambar size en uygun çözümleri sunmaktan gurur duyar.  Karataş nakliyat ambarı eşyalarınızı değerinde sigorta altına alarak taşıma gerçekleştiren ciddi bir firmadır.Firmamız Karataş’den taşınacağınız farklı il veya ilçelere taşıma hizmeti verirken, yükleme ve indirmeye yardımcı olmaz. Yükleme ve indirme konusunda yardım almak isterseniz önceden bildirdiğiniz takdirde ekstra ücretle Karataş ambar sizlere bu konuda yardımcı olabilecek alt yapı ve yükleme kadrosuna sahiptir. Karataş ambardan taşınma randevusu alırken, yükleme konusunda detaylı bilgi vermelisiniz. Zaten firmamızda yükleme personeli ihtiyacınız olup olmadığını soracaktır.

Ambar taşımacılığında bir diğer unsurda eşyalarınızın alınacağı il ve ilçelerin merkezi konumda mı? Yoksa köy ve benzeri ilçe merkezine uzak yerde mi olmasıdır. Büyük kamyonların giremeyeceği yerlerde Karataş ambarımıza ait küçük araçlarla eşyalarınızı alındırabiliriz, tatbiki bu hizmette ekstra ücrete tabi tutulacaktır. Veya eşyalarınızı Karataş ambar ofisimize kadar sizin getirmeniz gerekecektir. Hem ekonomik hem de sorunsuz taşımacılığın öncü firması OLAN Anadolu ambarı Karataş ambar ofisimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Karataş Ambar
Karataş Nakliyat
Karataş Nakliyeciler
Karataş Nakliyat Ambarı
Karataş Nakliye Firmaları
İstanbul Karataş Ambar
İstanbul Karataş Nakliyat
İstanbul Karataş Parsiyel Taşımacılığı
İstanbul Karataş Parça Eşya Taşıma


Karataş Ambar sizi Karataş’dan istediğiniz Türkiye il ve ilçesine en uygun fiyatlarla sorunsuz bir şekilde taşır. Karataş ambar nakliyat detayları, Karataş şehirlerarası taşıma fiyatları, Karataş şehirler arası nakliyat fiyatları gibi tüm detaylar için bize iletişim sayfamızdan ulaşarak detaylı ambar taşımacılığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Adres: Aydınlı Mah. Demokrasi Cad.NO-17 TUZLA/ İstanbul
Şube: Barış MAH. Gebze Nakliyeciler Sitesi. B/ Blok. No 1
Telefon:+90 216 394 41 86 - +90 262 643 00 58
GSM   : +90 5321550513 - Nasır İlbars

Web: www.anadoluambari.com
Mail: info@anadoluambari.com