Dinar Ambar

 

Anadolu Ambarı olarak ambar taşımacılığı alanında yılların deneyimi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Dinar ambar hizmetimizi tüm Türkiye illerine yapmaktayız. Dinar ambar eşyalarınızı Dinar’dan tüm Türkiye illerine sorunsuz bir şekilde en ekonomik ücretlerle taşımaktadır. Aynı zamanda Dinar ambar olarak bize ulaşmış olsanız da Türkiye’nin çoğu ilinde faaliyet göstermekteyiz. Firmamız yaklaşık 20 senedir ambar taşımacılığı yapan işinin ehli bir firmadır.Ambar taşımacılığı son yılların en popüler taşımacılığı olmuştur, bu popülerliğini ekonomik olmasına bağlamaktayız, peki ambar taşımacılığı neden daha ekonomik olur. Şöyle düşünelim Dinar ambar sizi farklı ilden yanı taşınmak istediğiniz ilden gelen araçlarla gideceği ile gönderdiği için araç geriye boş dönmektense mazot parasını çıkarmak için daha ekonomik rakamlarla iş almaktadırlar. Dinar ilimize her ilden gelen araçlar mevcuttur,  anlık olmasa da iki gün içerisinde Dinar’dan gideceğiniz ile araç bulmaktayız.

Dinar ambar nakliyatı, sizleri en uygun rakamlarda taşıma konusunda iddialıdır, sizde hem ekonomik hem de daha ucuz fiyatlara taşınmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dinar ambar size en uygun çözümleri sunmaktan gurur duyar.  Dinar nakliyat ambarı eşyalarınızı değerinde sigorta altına alarak taşıma gerçekleştiren ciddi bir firmadır.Firmamız Dinar’dan taşınacağınız farklı il veya ilçelere taşıma hizmeti verirken, yükleme ve indirmeye yardımcı olmaz. Yükleme ve indirme konusunda yardım almak isterseniz önceden bildirdiğiniz takdirde ekstra ücretle Dinar ambar sizlere bu konuda yardımcı olabilecek alt yapı ve yükleme kadrosuna sahiptir. Dinar ambardan taşınma randevusu alırken, yükleme konusunda detaylı bilgi vermelisiniz. Zaten firmamızda yükleme personeli ihtiyacınız olup olmadığını soracaktır.Ambar taşımacılığında bir diğer unsurda eşyalarınızın alınacağı il ve ilçelerin Dinar merkez konumda mı? Yoksa köy ve benzeri ilçe Dinar merkeze uzak yerde mi olmasıdır. Büyük kamyonların giremeyeceği yerlerde Dinar ambarımıza ait küçük araçlarla eşyalarınızı aldırabiliriz, tatbiki bu hizmette ekstra ücrete tabi tutulacaktır. Veya eşyalarınızı Dinar ambar ofisimize kadar sizin getirmeniz gerekecektir. Hem ekonomik hem de sorunsuz taşımacılığın öncü firması olan Anadolu ambarı Dinar ambar ofisimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Dinar Ambar
Dinar Nakliyat
Dinar Nakliyeciler
Dinar Nakliyat Ambarı
Dinar Nakliye Firmaları
İstanbul Dinar Ambar
İstanbul Dinar Nakliyat
İstanbul Dinar Parsiyel Taşımacılığı
İstanbul Dinar Parça Eşya Taşıma


Dinar Ambar sizi Dinar’dan istediğiniz Türkiye il ve ilçesine en uygun fiyatlarla sorunsuz bir şekilde taşır. Dinar ambar nakliyat detayları, Dinar şehirler arası taşıma fiyatları, Dinar şehirler arası nakliyat fiyatları gibi tüm detaylar için bize iletişim sayfamızdan ulaşarak detaylı ambar taşımacılığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Adres: Aydınlı Mah. Demokrasi Cad.NO-17 TUZLA/ İstanbul
Şube: Barış MAH. Gebze Nakliyeciler Sitesi. B/ Blok. No 1
Telefon:+90 216 394 41 86 - +90 262 643 00 58
GSM   : +90 5321550513 - Nasır İlbars

Web: www.anadoluambari.com
Mail: info@anadoluambari.com