Hocalar Ambar

 

Anadolu Ambarı olarak ambar taşımacılığı alanında yılların deneyimi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Hocalar ambar hizmetimizi tüm Türkiye illerine yapmaktayız. Hocalar ambar eşyalarınızı Hocalar’dan tüm Türkiye illerine sorunsuz bir şekilde en ekonomik ücretlerle taşımaktadır. Aynı zamanda Hocalar ambar olarak bize ulaşmış olsanız da Türkiye’nin çoğu ilinde faaliyet göstermekteyiz. Firmamız yaklaşık 20 senedir ambar taşımacılığı yapan işinin ehli bir firmadır.Ambar taşımacılığı son yılların en popüler taşımacılığı olmuştur, bu popülerliğini ekonomik olmasına bağlamaktayız, peki ambar taşımacılığı neden daha ekonomik olur. Şöyle düşünelim Hocalar ambar sizi farklı ilden yanı taşınmak istediğiniz ilden gelen araçlarla gideceği ile gönderdiği için araç geriye boş dönmektense mazot parasını çıkarmak için daha ekonomik rakamlarla iş almaktadırlar. Hocalar ilimize her ilden gelen araçlar mevcuttur,  anlık olmasa da iki gün içerisinde Hocalar’dan gideceğiniz ile araç bulmaktayız.

Hocalar ambar nakliyatı, sizleri en uygun rakamlarda taşıma konusunda iddialıdır, sizde hem ekonomik hem de daha ucuz fiyatlara taşınmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hocalar ambar size en uygun çözümleri sunmaktan gurur duyar.  Hocalar nakliyat ambarı eşyalarınızı değerinde sigorta altına alarak taşıma gerçekleştiren ciddi bir firmadır.Firmamız Hocalar’dan taşınacağınız farklı il veya ilçelere taşıma hizmeti verirken, yükleme ve indirmeye yardımcı olmaz. Yükleme ve indirme konusunda yardım almak isterseniz önceden bildirdiğiniz takdirde ekstra ücretle Hocalar ambar sizlere bu konuda yardımcı olabilecek alt yapı ve yükleme kadrosuna sahiptir. Hocalar ambardan taşınma randevusu alırken, yükleme konusunda detaylı bilgi vermelisiniz. Zaten firmamızda yükleme personeli ihtiyacınız olup olmadığını soracaktır.Ambar taşımacılığında bir diğer unsurda eşyalarınızın alınacağı il ve ilçelerin Hocalar merkez konumda mı? Yoksa köy ve benzeri ilçe Hocalar merkeze uzak yerde mi olmasıdır. Büyük kamyonların giremeyeceği yerlerde Hocalar ambarımıza ait küçük araçlarla eşyalarınızı aldırabiliriz, tatbiki bu hizmette ekstra ücrete tabi tutulacaktır. Veya eşyalarınızı Hocalar ambar ofisimize kadar sizin getirmeniz gerekecektir. Hem ekonomik hem de sorunsuz taşımacılığın öncü firması olan Anadolu ambarı Hocalar ambar ofisimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Hocalar Ambar
Hocalar Nakliyat
Hocalar Nakliyeciler
Hocalar Nakliyat Ambarı
Hocalar Nakliye Firmaları
İstanbul Hocalar Ambar
İstanbul Hocalar Nakliyat
İstanbul Hocalar Parsiyel Taşımacılığı
İstanbul Hocalar Parça Eşya Taşıma


Hocalar Ambar sizi Hocalar’dan istediğiniz Türkiye il ve ilçesine en uygun fiyatlarla sorunsuz bir şekilde taşır. Hocalar ambar nakliyat detayları, Hocalar şehirler arası taşıma fiyatları, Hocalar şehirler arası nakliyat fiyatları gibi tüm detaylar için bize iletişim sayfamızdan ulaşarak detaylı ambar taşımacılığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Adres: Aydınlı Mah. Demokrasi Cad.NO-17 TUZLA/ İstanbul
Şube: Barış MAH. Gebze Nakliyeciler Sitesi. B/ Blok. No 1
Telefon:+90 216 394 41 86 - +90 262 643 00 58
GSM   : +90 5321550513 - Nasır İlbars

Web: www.anadoluambari.com
Mail: info@anadoluambari.com