Tarsus Ambar

 

Firmamız Anadolu Ambarı Tarsus ambar hizmeti için sizlere en iyi hizmeti vermek için profesyonel kadro ve gerekli araç gerce sahip 20 yıllık bir deneyimle kaliteden ödün vermeden çalışmaktadır. Tarsus ambar hizmetimizin yanı sıra Türkiye'nin tüm İllerinden tüm ilerine hergün araç gönderen firmamız kaliteli taşımacılığın önde firmaları arasındadır. Ambar nakliyatı taşımacılığın en ekonomik şeklidir. Her ilde ambar ofiseleri bulunan firmamız diğer bilden gelen araçların boş dönmemesi için daha ekonomik fiyatlarla taşıma gerçekleştirdiği için çok talep almaktadır.

 

Sizde Tarsus ambar hizmetimizden faydalanarak istediğiniz her il ve ilçeye bizimle kolayça taşınabilirsiniz. Tarsus mabar, tarsus ambar taşımacılığı, tarsus ambar nakliyatı, tarsus parça eşya taşıma gibi ihtiyaçlarınızda detaylı bilgi almak için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hem ekonomik hemde profesyonel bir şekilde sorunsuz ve sıkıntısız olarak taşınmak istiyorsanız, doğru adrestesinzi, Anadolu Ambarı Türkiye'nin her iline hergün eşya sevkiyatı yapmaktadır.

Tarsus ambar
Tarsus Nakliyat
Tarsus Nakliyat Ambarı
Tarsus Nakliyeciler
İstanbul Tarsus Ambar
İstanbul Tarsus Nakliyat


Adres  :Aydınlı Mah.Demokrasi Cad.NO-17   TUZLA/ İstanbul
Şube    : Barış MAH .Gebze Nakliyeciler Sitesi.B/ blok .No 1
Telefon:+90 216 394 41 86 - +90 262 643 00 58
GSM   : +90 5321550513 - Nasır İlbars
Mail     : Anadoluambari@gmail.com