Feke Ambar

 

Anadolu Ambarı olarak ambar taşımacılığı alanında yılların deneyimi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Feke ambar hizmetimizi tüm Türkiye illerine yapmaktayız. Feke ambar eşyalarınızı Feke’den tüm Türkiye illerine sorunsuz bir şekilde en ekonomik ücretlerle taşımaktadır. Aynı zamanda Feke ambar olarak bize ulaşmış olsanız da Türkiye’nin çoğu ilinde faaliyet göstermekteyiz. Firmamız yaklaşık 20 senedir ambar taşımacılığı yapan işinin ehli bir firmadır.

Ambar taşımacılığı son yılların en popüler taşımacılığı olmuştur, bu popülerliğini ekonomik olmasına bağlamaktayız, peki ambar taşımacılığı neden daha ekonomik olur. Şöyle düşünelim Feke ambar sizi farklı ilden yanı taşınmak istediğiniz ilden gelen araçlarla gideceği ile gönderdiği için araç geriye boş dönmektense mazot parasını çıkarmak için daha ekonomik rakamlarla iş almaktadırlar. Feke ilimize her ilden gelen araçlar mevcuttur,  anlık olmasa da iki gün içerisinde Feke’den gideceğiniz ile araç bulmaktayız.

Feke ambar nakliyatı, sizleri en uygun rakamlarda taşıma konusunda iddialıdır, sizde hem ekonomik hem de daha ucuz fiyatlara taşınmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Feke ambar size en uygun çözümleri sunmaktan gurur duyar.  Feke nakliyat ambarı eşyalarınızı değerinde sigorta altına alarak taşıma gerçekleştiren ciddi bir firmadır.

 Firmamız Feke’den taşınacağınız farklı il veya ilçelere taşıma hizmeti verirken, yükleme ve indirmeye yardımcı olmaz. Yükleme ve indirme konusunda yardım almak isterseniz önceden bildirdiğiniz takdirde ekstra ücretle Feke ambar sizlere bu konuda yardımcı olabilecek alt yapı ve yükleme kadrosuna sahiptir. Feke ambardan taşınma randevusu alırken, yükleme konusunda detaylı bilgi vermelisiniz. Zaten firmamızda yükleme personeli ihtiyacınız olup olmadığını soracaktır.

Ambar taşımacılığında bir diğer unsurda eşyalarınızın alınacağı il ve ilçelerin merkezi konumda mı? Yoksa köy ve benzeri ilçe merkezine uzak yerde mi olmasıdır. Büyük kamyonların giremeyeceği yerlerde Feke ambarımıza ait küçük araçlarla eşyalarınızı alındırabiliriz, tatbiki bu hizmette ekstra ücrete tabi tutulacaktır. Veya eşyalarınızı Feke ambar ofisimize kadar sizin getirmeniz gerekecektir. Hem ekonomik hem de sorunsuz taşımacılığın öncü firması OLAN Anadolu ambarı Feke ambar ofisimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Feke Ambar
Feke Nakliyat
Feke Nakliyeciler
Feke Nakliyat Ambarı
Feke Nakliye Firmaları
İstanbul Feke Ambar
İstanbul Feke Nakliyat
İstanbul Feke Parsiyel Taşımacılığı
İstanbul Feke Parça Eşya Taşıma


Feke Ambar sizi Feke’dan istediğiniz Türkiye il ve ilçesine en uygun fiyatlarla sorunsuz bir şekilde taşır. Feke ambar nakliyat detayları, Feke şehirlerarası taşıma fiyatları, Feke şehirler arası nakliyat fiyatları gibi tüm detaylar için bize iletişim sayfamızdan ulaşarak detaylı ambar taşımacılığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Adres: Aydınlı Mah. Demokrasi Cad.NO-17 TUZLA/ İstanbul
Şube: Barış MAH. Gebze Nakliyeciler Sitesi. B/ Blok. No 1
Telefon:+90 216 394 41 86 - +90 262 643 00 58
GSM   : +90 5321550513 - Nasır İlbars

Web: www.anadoluambari.com 
Mail: info@anadoluambari.com