Edremit Ambar

 

 Edremit ambar olarak sizlere  ambar alanında  profesyonel ve 1. sınıf kalitede hizmet vererek müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz. 1. Sınıf kalitede taşınmayı bizimle yaşamanızı tavsiye ederiz.  Edremit nakliyat ambarı ile eşyanızı İstanbul’dan Türkiye'nin tüm illerine sorunsuz ve en ekonomik şekilde taşıyan firmamız aynı zamanda eşyalarınızı sigorta altına almaktadır. İstenmeyen olası bir kaza sonucunda eşyalarınızın değerini sigorta şirketi size ödeme yapmaktadır..

Edremgit Ambar


Hem kalite Hem Ekonomik; Ambar taşımacılığı nasıl ekonomik olur,Edremit ambar Türkiye de 40’a yakın ilde ambar ofisine sahip olduğu için her gün diğer şehirlerden yük getiren araçlarımızı gideceği şehirlere boş göndermemek adına fiyatlar daha uygun çıkmaktadır. Bu nedenle ambar taşımacılığı daha ekonomik bir taşımacılık modeli olduğu gibi kalitesinden ödün vermemektedir.

Edremit Ambar ilçesinden başka bir il veya ilçe yemi taşınacaksınız? Doğru adrestesiniz Edremit nakliyat ambarı sizlere en doğru hizmet verir eşyalarınızı istediğiniz il veya ilçeye sorunsuz bir şekilde taşır. Aynı zamanda çok ekonomik bir şekilde ve 1. Sınıf kalitede taşınma ile tanıştırıyoruz sizleri. Firmamızdan 1. Kalitede hizmet almanın en doğru adresi olduğunu sorunsuz taşınma dan sonra görerek keyif alacaksınız.

 

 Firmamız bir yeniliğede imza atarak Edremit  ilçelerinden İSTANBUL il ve ilçelerine karşılıklı olarak servislere başlamıştır.           

   Parsiyel yük deyince akla gelebilecek her türlü (tekstil, otomotiv, beyaz eşya, ilaç, gıda, hırdavat vs.) ambarımız tarafından yerlerine ulaştırılmaktadır.

   Edremit Ambar  Hizmet anlayışımız alınan her türlü malın 24 saat içersinde teslim edilmesidir.

   Fiyatlarımız altı aylık zaman dilimlerinde müşterilerimizle belirleyerek  oluştulmaktadır.

   Mal kabulu ve yüklenmesi çağı gerektirdiği gibi forklift ve transpalet gibi araçlarımızla en itinalı şekilde yapılmaktadır.

   Alınan yükler adresten adrese teslim edilmekte olup en,boy,hacim ve ağırlıklarına göre en uygun fiyatlara taşınmaktadır.

Edremit Ambar Her yüke uygun araç filomuzla ve dönüş aracı politikası ile kömple yükleri daha ucuza taşımaktadır.

 

Edremit Ambar

Edremit  Nakliyat

Edremit Nakliyat Ambari

Edremit  Nakliyeciler

İstanbul Edremit Ambar

İstanbul Edremit Nakliyat

EDREMİT ANADOLU YAKASI AMBAR