Germencik Ambar

 

Anadolu Ambarı olarak ambar taşımacılığı alanında yılların deneyimi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Germencik ambar hizmetimizi tüm Türkiye illerine yapmaktayız. Germencik ambar eşyalarınızı Germencik’den tüm Türkiye illerine sorunsuz bir şekilde en ekonomik ücretlerle taşımaktadır. Aynı zamanda Germencik ambar olarak bize ulaşmış olsanız da Türkiye’nin çoğu ilinde faaliyet göstermekteyiz. Firmamız yaklaşık 20 senedir ambar taşımacılığı yapan işinin ehli bir firmadır.Ambar taşımacılığı son yılların en popüler taşımacılığı olmuştur, bu popülerliğini ekonomik olmasına bağlamaktayız, peki ambar taşımacılığı neden daha ekonomik olur. Şöyle düşünelim Germencik ambar sizi farklı ilden yanı taşınmak istediğiniz ilden gelen araçlarla gideceği ile gönderdiği için araç geriye boş dönmektense mazot parasını çıkarmak için daha ekonomik rakamlarla iş almaktadırlar. Germencik ilimize her ilden gelen araçlar mevcuttur,  anlık olmasa da iki gün içerisinde Germencik’dan gideceğiniz ile araç bulmaktayız.

Germencik ambar nakliyatı, sizleri en uygun rakamlarda taşıma konusunda iddialıdır, sizde hem ekonomik hem de daha ucuz fiyatlara taşınmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Germencik ambar size en uygun çözümleri sunmaktan gurur duyar.  Germencik nakliyat ambarı eşyalarınızı değerinde sigorta altına alarak taşıma gerçekleştiren ciddi bir firmadır.Firmamız Germencik’dan taşınacağınız farklı il veya ilçelere taşıma hizmeti verirken, yükleme ve indirmeye yardımcı olmaz. Yükleme ve indirme konusunda yardım almak isterseniz önceden bildirdiğiniz takdirde ekstra ücretle Germencik ambar sizlere bu konuda yardımcı olabilecek alt yapı ve yükleme kadrosuna sahiptir. Germencik ambardan taşınma randevusu alırken, yükleme konusunda detaylı bilgi vermelisiniz. Zaten firmamızda yükleme personeli ihtiyacınız olup olmadığını soracaktır.Ambar taşımacılığında bir diğer unsurda eşyalarınızın alınacağı il ve ilçelerin Germencik merkez konumda mı? Yoksa köy ve benzeri ilçe Germencik merkeze uzak yerde mi olmasıdır. Büyük kamyonların giremeyeceği yerlerde Germencik ambarımıza ait küçük araçlarla eşyalarınızı aldırabiliriz, tatbiki bu hizmette ekstra ücrete tabi tutulacaktır. Veya eşyalarınızı Germencik ambar ofisimize kadar sizin getirmeniz gerekecektir. Hem ekonomik hem de sorunsuz taşımacılığın öncü firması olan Anadolu ambarı Germencik ambar ofisimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Germencik Ambar
Germencik Nakliyat
Germencik Nakliyeciler
Germencik Nakliyat Ambarı
Germencik Nakliye Firmaları
İstanbul Germencik Ambar
İstanbul Germencik Nakliyat
İstanbul Germencik Parsiyel Taşımacılığı
İstanbul Germencik Parça Eşya Taşıma


Germencik Ambar sizi Germencik’dan istediğiniz Türkiye il ve ilçesine en uygun fiyatlarla sorunsuz bir şekilde taşır. Germencik ambar nakliyat detayları, Germencik şehirler arası taşıma fiyatları, Germencik şehirler arası nakliyat fiyatları gibi tüm detaylar için bize iletişim sayfamızdan ulaşarak detaylı ambar taşımacılığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Adres: Aydınlı Mah. Demokrasi Cad.NO-17 TUZLA/ İstanbul
Şube: Barış MAH. Gebze Nakliyeciler Sitesi. B/ Blok. No 1
Telefon:+90 216 394 41 86 - +90 262 643 00 58
GSM   : +90 5321550513 - Nasır İlbars

Web: www.anadoluambari.com
Mail: info@anadoluambari.com