Merkez Ambar

 

Anadolu Ambarı olarak ambar taşımacılığı alanında yılların deneyimi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Merkez ambar hizmetimizi tüm Türkiye illerine yapmaktayız. Merkez ambar eşyalarınızı Merkez’den tüm Türkiye illerine sorunsuz bir şekilde en ekonomik ücretlerle taşımaktadır. Aynı zamanda Merkez ambar olarak bize ulaşmış olsanız da Türkiye’nin çoğu ilinde faaliyet göstermekteyiz. Firmamız yaklaşık 20 senedir ambar taşımacılığı yapan işinin ehli bir firmadır.

Ambar taşımacılığı son yılların en popüler taşımacılığı olmuştur, bu popülerliğini ekonomik olmasına bağlamaktayız, peki ambar taşımacılığı neden daha ekonomik olur. Şöyle düşünelim Merkez ambar sizi farklı ilden yanı taşınmak istediğiniz ilden gelen araçlarla gideceği ile gönderdiği için araç geriye boş dönmektense mazot parasını çıkarmak için daha ekonomik rakamlarla iş almaktadırlar. Merkez ilimize her ilden gelen araçlar mevcuttur,  anlık olmasa da iki gün içerisinde Merkez’den gideceğiniz ile araç bulmaktayız.

Merkez ambar nakliyatı, sizleri en uygun rakamlarda taşıma konusunda iddialıdır, sizde hem ekonomik hem de daha ucuz fiyatlara taşınmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Merkez ambar size en uygun çözümleri sunmaktan gurur duyar.  Merkez nakliyat ambarı eşyalarınızı değerinde sigorta altına alarak taşıma gerçekleştiren ciddi bir firmadır.Firmamız Merkez’den taşınacağınız farklı il veya ilçelere taşıma hizmeti verirken, yükleme ve indirmeye yardımcı olmaz. Yükleme ve indirme konusunda yardım almak isterseniz önceden bildirdiğiniz takdirde ekstra ücretle Merkez ambar sizlere bu konuda yardımcı olabilecek alt yapı ve yükleme kadrosuna sahiptir. Merkez ambardan taşınma randevusu alırken, yükleme konusunda detaylı bilgi vermelisiniz. Zaten firmamızda yükleme personeli ihtiyacınız olup olmadığını soracaktır.

Ambar taşımacılığında bir diğer unsurda eşyalarınızın alınacağı il ve ilçelerin merkezi konumda mı? Yoksa köy ve benzeri ilçe merkezine uzak yerde mi olmasıdır. Büyük kamyonların giremeyeceği yerlerde Merkez ambarımıza ait küçük araçlarla eşyalarınızı alındırabiliriz, tatbiki bu hizmette ekstra ücrete tabi tutulacaktır. Veya eşyalarınızı Merkez ambar ofisimize kadar sizin getirmeniz gerekecektir. Hem ekonomik hem de sorunsuz taşımacılığın öncü firması OLAN Anadolu ambarı Merkez ambar ofisimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Merkez Ambar
Merkez Nakliyat
Merkez Nakliyeciler
Merkez Nakliyat Ambarı
Merkez Nakliye Firmaları
İstanbul Merkez Ambar
İstanbul Merkez Nakliyat
İstanbul Merkez Parsiyel Taşımacılığı
İstanbul Merkez Parça Eşya Taşıma


Merkez Ambar sizi Merkez’dan istediğiniz Türkiye il ve ilçesine en uygun fiyatlarla sorunsuz bir şekilde taşır. Merkez ambar nakliyat detayları, Merkez şehirlerarası taşıma fiyatları, Merkez şehirler arası nakliyat fiyatları gibi tüm detaylar için bize iletişim sayfamızdan ulaşarak detaylı ambar taşımacılığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Adres: Aydınlı Mah. Demokrasi Cad.NO-17 TUZLA/ İstanbul
Şube: Barış MAH. Gebze Nakliyeciler Sitesi. B/ Blok. No 1
Telefon:+90 216 394 41 86 - +90 262 643 00 58
GSM   : +90 5321550513 - Nasır İlbars

Web: www.anadoluambari.com
Mail: info@anadoluambari.com