Tunceli Ambar : Ambar 

Tunceli ambar ve Tunceli nakliyat ambarı olarak çalışmakta olan firmamız 2003 yılından buyana İstanbul'dan Tunceliye günü birlik Parsiyel vede komple nakliye işlemi yapmaktadır. Tunceli ambar olarak İstanbul bölgesinden vede bölge illerden giden veya gelen yüklerınızı Tunceli Ambar Adı altında özenle sevkiyatini yapmaktayız.Gidecek olan yükün en,boy,hacim vede agırlıklarına göre en uygun fiyatlandırma yapılarak en kısa süre içerisinde tarafımızca dönüş yapılmaktadır.Bu bölgede bir çok ambar firmasının çalıştıgı bilincindeyız fakat Yılların vermiş olduğu deneyimi kaliteyle birleştiren tek firma olmaktan gurur ve onur duyuyoruz. firmamız kendi misyonu olarak ister şehirler arası olsun ister evden eve ister fuar, ağır nakliyat, mobilya taşımacılığı olsun taşınacak malzemeniz ne olursa olsun yol hasar sigortası düzenlenmeden taşıma işlemi başlatılmaz taşınacak yükleriniz ise Tunceli ambar 'ın kendi bünyesinde yetişmiş olduğu uzman kadro kamyon ve yüklerinize göre özel yapım kasalarımız ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.  Tunceli ambar  kaliteden aldığı güvenle yıllardan beri taşımacılık sektöründe önemli rol oynamaktadır. Tam 81 ilde evden eve taşımacılık yapmış olmanın verdiği gururu duyumsamaktadır. Nakliye hizmetini özenle, müşteriye değer vererek yapmaktadır. Kısa sürede evden eve nakliye işlerinizi tamamlamayı kendine görev bilmektedir.  Ayıca taşıma hizmetini sigortalı olarak gerçekleştirdiği için şehir içi nakliye konusunda müşterilerine bir güven aşılamakta ve onların beğenisini kazanmaktadır.

Tunceli ambar olarak bunlardan farklılıklar yaratmak peşindeyız.En ufak yüklerınızde dahi araçlarımız adresten adrese sevkiyatini yapmaktadır.Tunceli Ambar olarak ev taşımacılıgı,fabrika taşımacılıgı,paletli ve paletsiz yük taşımacılıgı,kuru yük ,ofis ve konteyner taşımacılıgı hizmeti profesyönel şöför kadromuzla vermekteyız.Sizlerle bizimle çalışmak isterseniz 7 gün 24 bizleri arayıp fiyat teklifi alabilirsınız.Hizmete sınır yok diyen Firmamız Tunceli Ambar ucuz nakliye fiyatı ile yeni müşterılerıne hizmet vermektedır. Tunceli ambarı  olarak gebze bölgesine - İstanbul bölgesinden giden malzemelerınızı zamnında hizlıca nakliye hizmetini sunmaktayız. Günlük Elazıg, Tunceli Ambar, bölgesinden  araçlarımız çıkış yapmaktadır.Gidecek olan yükün en,boy,hacim,ve agırlıklarına göre en uygun fiyatlandırma yapılarak tarafımızca en kısa süre içerisınde donüş tarafımızca yapılmaktadır.İstanbul ve ilçelerinden toplanan yüklerınızı Tuzladaki depomuzda büyük araçlarımıza aktarımı gerçekleşerek sevkiyatı sağlanmaktadır.Tunceli ambar olarak muşteri memnüniyetini en ön sırada tutup müşterılerımızde bizi başka firmalara tavsiye etmesi en önemli vizyonumuzdur.

Tunceli ambar olarak bu bölgede bir çok firmanın yapamadıgını yapmak istıyruz ve en ufak yüklerde bile adresten adresten adrese gidecek olan urunun nakliyesinı sunmaktayız.Tunceli Ambar adı altında Anadolu Ambari olarak bilinmekte olan firmamız yurt genelinde her bölgeye alanında uzman bir şekilde hizmet vermek ile beraber uygun rakamlarla memnuniyet ve güven çerçevesi içerisinde hizmet vermektedir. 2009 yılından bu yana kaliteden hiç bir şekilde ödün vermeden taşımacılık alanında Gebze’de bulunan nerede ise her firmaya kurumsal kimliği ile hizmet vermiş ve referans olarak gösterebileceği firmalar ile yükün araca yüklendiği andan itibaren sorumluluğu firmamıza ait olmaktadır. 2012 yılında hizmete girmiş bulunan Kocaeli Gebze’de depolama alanı ile firmamız müşterilerine taşımacılık alanında birden fazla olanak sağlamaktadır.

Tunceli ve İlçeleri Arası Mesafeler
 

 • Tunceli ↔ Çemişgezek    Ambar 54.8 km.
 • Tunceli ↔ Hozat          Ambar 28.2 km.
 • Tunceli ↔ Mazgirt       Ambar 10.7 km.
 • Tunceli ↔ Merkez       Ambar 3.8 km.
 • Tunceli ↔ Nazımiye    Ambar 25.8 km.
 • Tunceli ↔ Ovacık        Ambar 39.9 km.
 • Tunceli ↔ Pertek        Ambar 32.6 km.
 • Tunceli ↔ Pülümür      Ambar 52.0 km

Şehirler arası nakliyat Tunceli olarak Türkiyenin bir fiil her iline ve ilçesine günlük nakliyat sevkiyatlarımız bulunmaktadır.Şehirler arası nakliyat ambarı Tunceli olarak taşınan tüm emtialar yerinde sigorta kapsamında alınıp adrese teslimat garantisi içermektedir.

Tunceli Ambar Nakliyatının Sağladığı Avantajlar

 •   Tunceli İstanbul ve Bursa 'nın tüm ilçelerine 7 / 24 sevkiyatlarımız vardır.
 •   Hizmetimiz adresten adrese olup en geç Tüm Türkiye ' ye 3 gün içinde Teslim edilmektedır.
 •   Tunceli ambarı olarak bizler için en önemli husus müşteri memnuniyetidir.
 •   Tunceli Ambar Biz işimizin en iyisini en güvnelir olanını yapmayı amaç edindik.