Bergama Ambar

 

Bergama Ambar olarak her gun İstanbuldan toplanan yukler zamanında günü birlik çıkan araçlarımızla adresten adrese teslım edılmektedır. Bergama Ambar, olarak müşteri portföyümüzde yer alan tüm müşterilerimize %20 indirim uygulayarak en düşük maliyet ile Parça ve Parsiyel Yük Taşıma hizmetleri sunmaktayız.

İstanbul’un İkitelli, Esenyurt, Hadımköy, Bayrampaşa, Çatalca, Kadıköy, Tuzla, Ümraniye, Dudullu gibi diğer bölgelerde dahi bulunan yüklerinizi adreslerinizden alarak Bergama bölgelerinde dilediğiniz adrese sorunsuz taşıyoruz.

Bergama Ambar Taşıma sektöründe bulunan diğer firmalar ile fiyat konusunda araştırma yapmanız halinde farkı bizimle yaşayacağınıza inandığımız için sizlere en düşük maliyetler ile hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Bergama Ambar Oluşturduğu profesyonel kadrosu ve güçlü altyapısıyla taşımacılık sektöründe müşterilerine çağdaş sorumluluk anlayışı ile yıllardır hizmet vermekte olan Bergama Nakliyat: Müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı, , Müşteri beklentilerini tespit etmeyi, Müşteri memnuniyetini sağlamayı, Hizmetlerinin etkinliğini sürekli artırmayı, Çalışanların huzurlu bir ortamda kendilerini sürekli geliştirebilmelerini sağlamayı, Müşteri ile iletişim olanaklarını geliştirmeyi, Yasal şartlar ve mevzuat şartları da dahil olmak üzere müşteri şartlarını yerine getirmeyi, Kalite politikası olarak benimsemiştir. Bergama ambar taşımacılık sisteminde  doğu bölgesine 48 saat batı bölgelerine 8ile12 saat arası hizmet vermekteyiz ambarlarımızda asla bekletme yapmıyoruz 7/24 hizmet anlayısıyla Anadolu Nakliyat Ambari olarak adresten adrese zamnında ve hızlıca teslımatlar yapıyoruz.

Bergama Ambar

 

Bergama  ambar taşımacılığı sizlere profesyonel taşımacılığın ve kalitenin tadını yaşatacak bir firmadır, biz taşıma ihtiyacınızı gerçekleştiriken siz aranıza yaslanın ve keyfinize bakın sorunsuz bir şekilde sizi taşınmak istediğiniz adrese ulaştırmak için gerekli her şeyi sizin adınıza düşünmekteyiz. Ambar taşımacılığı nedir sorusunu merak ediyorsanız ambar nedirsayfamızı ziyaret ediniz.

Bu Alanlarda Bizden Kaliteli Hizmet Alabilirsiniz

 

Bergama Ambar
Bergama Nakliyat
Bergama Nakliyat Ambari
Bergama  Nakliyeciler
İstanbul Bergama Ambar
İstanbul Bergama Nakliyat
BERGAMA ANADOLU YAKASI AMBARİ

 

Adres  :Aydınlı Mah.Demokrasi Cad.NO-17   TUZLA/ İstanbul

Şube    : Barış MAH .Gebze Nakliyeciler Sitesi.B/ blok .No 1

Telefon:+90 216 394 41 86 - +90 262 643 00 58

GSM   : +90 5321550513 - Nasır İlbars

Mail     : Anadoluambari@gmail.com