Şehir İçi Nakliyat

Anadolu Nakliyat Güvencesi altında ilden ile ilçeden ilçeye Her türlü parsiyel vede komple nakliye hizmeti vermekteyız.Nakliye alanında alın her yüke uygun araç filımozla bir çok firmanın yapamadıgını yapıp Şehir İçi Nakliyat ve Şehirler arası nakliyat sektöründe Lider Firmalardan Biri durumundayız.Adresten adrese alımlarda Dönüş aracları politikası ile daha uygun fiyatlara yüklerınız garantili ve sigortalı bir şekilde taşınmaktadır.

Parsiyel Taşımacılık Nedir ?

Aynı güzergahtaki birbirinden farklı müşterilerin yüklerini, aynı kamyon, kamyonet veya Tır ile taşıma lojistiğine parsiyel taşımacılık denir. Bu sayede, taşıtmak istediğiniz yük, farklı yükler ile bir arada olduğundan ekonomik olarak fayda sağlarsınız.

Türkiye’nin Her Yerine Taşımacılık Yapıyoruz

Parsiyel eşya taşımacılığında (parça eşya taşımacılığı da denir) amaç, aynı güzergaha doğru yola çıkan eşyaları tek taşıma aracına yükleyerek taşıma ücretini sizin için cazip hale getirmektir. Taşıtmayı düşündüğünüz eşyaların listesini bize ulaşarakirtibat numaralarımız ya da e-posta adresimiz aracılığı ile bize iletebilirsiniz.

 

şehir içi nakliyat

 

şEHİR iÇİ Nakliyat

Parsiyel (Parça Yük & Eşya) Taşıma 

Pariyel taşımacılık, birden fazla müşterimize ait birden fazla yük ya da eşyanın taşınması anlamına geldiğinden, yüklerinizin ya da değerli eşyalarınızın taşınması, yüklenmesi ya da indirilmesi sırasında karışma ihtimalinden endişe duyabilirsiniz. ANADOLU NAKLİYAT  olarak bizler, yüklerinizi izleyeceğimiz güzergah doğrultusunda, eşyaların araçtan indirilmesi sırasına göre (önce indirilecek yük, aracımıza en son sırada yüklenerek) yükleme yapıyoruz. Eşyalarınızın sizin adınıza envarterini çıkartıyoruz. Bu sayede, güzergah boyunca sırası ile hazırladığımız envarter doğrultusunda indirme ve teslimat işlemini gerçekleştiriyoruz.