Nevşehir Ambar

Anadolu ambarı  olarak Nevşehir bölgesine- İstanbul bölgesinden giden malzemelerınızı zamanında hizlıca nakliye hizmetini sunmaktayız. Günlük Nevşehir- istanbul ve İstanbul Nevşehir bölgesinden  araçlarımız çıkış yapmaktadır.Gidecek olan yükün en,boy,hacim,ve agırlıklarına göre en uygun fiyatlandırma yapılarak tarafımızca en kısa süre içerisınde donüş tarafımızca yapılmaktadır.

 

nevşehir ambar

 

       Nevşehir Ambar’İ olarak İstanbul ve ilçelerinden toplanan yüklerınızı Tuzladaki depomuzda büyük araçlarımıza aktarımı gerçekleşerek sevkiyatı sağlanmaktadır.Fabrika yükü,kuru yük,paletli,paletsiz yük,ev taşımacılıgı,fuar taşımacılıgı ve bölgeye agır nakliye hizmeti sunmaktayız.Nevşehir ambar olarak muşteri memnüniyetini en ön sırada tutup müşterılerımızde bizi başka firmalara tavsiye etmesi en önemli vizyonumuzdur.

       Nevşehir ambar olarak bu bölgede bir çok firmanın yapamadıgını yapmak istiyoruz ve en ufak yüklerde bile adresten adrese gidecek olan urunun nakliyesinı sunmaktayız.Nevşehir Ambar adı altında Anadolu Ambar ve Anadolu Nakliyat Ambarı olarak bilinmekte olan firmamız yurt genelinde her bölgeye alanında uzman bir şekilde hizmet vermek ile beraber uygun rakamlarla memnuniyet ve güven çerçevesi içerisinde hizmet vermektedir. 2011 yılından bu yana kaliteden hiç bir şekilde ödün vermeden taşımacılık alanındaNevşehir’de bulunan nerede ise her firmaya kurumsal kimliği ile hizmet vermiş ve referans olarak gösterebileceği firmalar ile yükün araca yüklendiği andan itibaren sorumluluğu firmamıza ait olmaktadır. 2009 yılında hizmete girmiş bulunan Kocaeli Gebze’de depolama alanı ile firmamız müşterilerine taşımacılık alanında birden fazla olanak sağlamaktadır..

      Hizmet Alanlarımız Nevşehir Ambar,Nevşehir Nakliyat Ambari,Nevşehir Nakliyeciler,Nevşehir Agır Yük Taşıyıcılar,Nevşehir Evden Eve Nakliyat,Nevşehir Ofis Ve Fuar Taşımacılıgı ,KARTAL Nevşehir Ambar,Tuzla Nevşehir Ambarlar,Gebze Nevşehir Parça Eşya Taşımacılıgı bibi alanlarda hizmet sunmaktaytız.

Nevşehşir Ambar

Nevşehir ve İlçeleri Arası Mesafeler

·         Nevşehir ↔ Acıgöl 19.5 km.

·         Nevşehir ↔ Avanos Ambari 15.4 km.

·         Nevşehir ↔ Derinkuyu Ambari 28.0 km.

·         Nevşehir ↔ Gülşehir Ambari 15.1 km.

·         Nevşehir ↔ Hacıbektaş Ambari 37.8 km.

·         Nevşehir ↔ Kozaklı Ambari 66.9 km.

·         Nevşehir ↔ Merkez  Ambari 1.3 km.

·         Nevşehir ↔ Ürgüp Ambari 17.5 km.

 

 Bu Alanlarda Bizlerden Daha İyi Hizmetler Alabilirsınız.

İstanbul Nevşehir Ambar

Nevşehir Ambar

Nevşehir Nakliyat

Nevşehir Nakliyat Ambari

Nevşehir Ambarlar

Nevşehir Nakliye Firmalar

Kartal Nevşehir Nakliyat

 

 Adres  :Aydınlı Mah.Demokrasi Cad.NO-17   TUZLA/ İstanbul
Şube    : Barış MAH .Gebze Nakliyeciler Sitesi.B/ blok .No 1
Telefon:+90 216 394 41 86 - +90 262 643 00 58
GSM   : +90 5321550513 - Nasır İlbars