Zonguldak Ambar

Zonguldak Ambar Veya Zonguldak Nakliyat Ambari olarak hizmet vermekte olan nakliye firmamız 2013 yılında İstanbul Tuzla kurulmuş olup her gün İstanbul – Zonguldak veya Zonguldak – İstanbul kömple veya parsiyel nakliye hizmeti vermektedir.Zonguldak Ambar olarak alınan yükler zamanında günü birlik hızlı ve güvenilir bir şekilde adresten adrese teslim edilmektedir.Zonguldak Ambari olarak alınan yükler sigortalı ve garantili bir şekilde nakliyesi sunulmaktadır.Zonguldak bölgesinde bulunan agır sanayi ve demir fabrikalarının bulunduğu sektörde ve batı karadeniz bölgesinde bulunan liman yükleri ile alınan her yüke uygun araç filomuzla bir çok firmayı zamanında yüklerini teslim ederek firmalara verilen güven sayesinde bu bölgede bir çok firmanın nakliyesini sunmaktayız.

 

zonguldak ambar

 

        Zonguldak Ambar olarak istanbuldan çıkan firmaların araçların yetersız ve zamanında teslim edilmeyen yükleri bir çok firmaya sıkıntı vermesinden dolayı biz Anadolu Ambari olarak günü birlik araç çıkışı yapmaktayız.Güzel Ülkemizin güzel bölgesi Batı karadeniz Bölgesi Her Türlü sanayi içinde barındırdığı için nakliye sektöründe südrekli olarak sıkıntı çekilmektedir.Biz Anadolu Ambari olarak bu tarz sıkıntıları gidermek için çok hızlı bir şekilde çalışılmaktadır.Genç araç filomuz ve profesyönel Söför kadromuzla günlük toplanan ring araçlarımızla her yükü adresten alıp adrese teslim yapmaktayız.Zonguldak Nakliyat Ambari olarak alınan yükler en,boy,hacim ve ağırlıklarına göre fiyatlandırma yapılıp dönüş aracı yollanarak en uygun fiyatlara nakliye işlemi yapılmaktadır.     

     Zonguldak Ambari olarak hizmet alanlarımız Evden eve Nakliyat, Zonguldak Parsiyel Yük Taşımacılıgı, Zonguldak Kömple Araç Tedarigi,Dönüş araçları Ayarlamak,Rulo saç taşımacılıgı ,Ofis Ve Fuar Taşımacılıgı,Fabrika Taşımacılıgı,Zonguldak Parsiyel Nakliye Hizmetleri,Zonguldak Agır Nakliye Hzimetleri,Zonguldak Könteyner Taşımacılıgı gibi pek çok alanda hizmetler sunmaktayız.

   Zonguldak ve İlçeleri Arası Mesafeler
 

Zonguldak ↔ Alaplı      Ambar 45.9 km.
 
Zonguldak ↔ Çaycuma      Ambar 23.5 km.
 
Zonguldak ↔ Devrek       Ambar 29.0 km.
 
Zonguldak ↔ Ereğli       Ambar 36.8 km.
 
Zonguldak ↔ Gökçebey      Ambar 33.1 km.
 
Zonguldak ↔ Kilimli        Ambar 6.7 km.
 
Zonguldak ↔ Kozlu       Ambar 4.2 km.
 
Zonguldak ↔ Merkez      Ambar 5.0 km.
      Zonguldak Ambar

   Zonguldak Parça nakliyat

    peki parça eşya taşıma nedir? Bu bilgiyi bilmeyen vardır içinizden.bilmeyenler için bilgi aydınlatması yapalım. Parça eşya çeyiz eşyası,öğrenci veya öğretmen eşyası ya da yeni atananlar için eşya şeklinde olmaktadır. Bir çok kişi yeni atandığı yere ya da hemen geri döneceği ile tüm eşyalarını götürmek istemeyebilir. genelde bir koltuk tk. bir çamaşır makinesi bir tv ve bir buzdolabı  gibi eşyaları götürmek ister işte parça eşya hizmetimiz sadece bu eşyaları istediğiniz yere taşımak için yapılmıştır.

     Zonguldak Şehirler Arası Nakliyat

   Şehirler arası nakliyat izmir olarak türkiyenin bir fiil her iline ve ilçesine günlük nakliyat sevkiyatlarımız bulunmaktadır.Şehirler arası nakliyat ambarı izmir olarak taşınan tüm emtialar yerinde sigorta kapsamında alınıp adrese teslimat garantisi içermektedir.

 

  Zonguldak İstanbul ve Bursa 'nın tüm ilçelerine 7 / 24 sevkiyatlarımız vardır.

  Hizmetimiz adresten adrese olup en geç Tüm Türkiye ' ye 3 gün içinde Teslim edilmektedır.

  Zonguldak ambarı olarak bizler için en önemli husus müşteri memnuniyetidir.

  Zonguldak Ambar Biz işimizin en iyisini en güvnelir olanını yapmayı amaç edindik.

 

  Bu Alanlarda Bizden Kaliteli Hizmet Alabilirsiniz

  Zonguldak Nakliyat

   Zonguldak Nakliyeciler

   Zonguldak Nakliyat Ambari

   Zonguldak nakliye Firmalari

   İstanbul Zonguldak Nakliyeciler

   İstanbul Zonguldak Nakliyat

   ZONGULDAK ANADOLU YAKASI AMBARİ

 
Adres  :Aydınlı Mah.Demokrasi Cad.NO-17   TUZLA/ İstanbul
Şube    : Barış MAH .Gebze Nakliyeciler Sitesi.B/ blok .No 1
Telefon:+90 216 394 41 86 - +90 262 643 00 58
GSM   : +90 5321550513 - Nasır İlbars
Mail     : Anadoluambari@gmail.com