Mersin Ambar

Mersin Nakliyat Ambari  adı altında açılan ambar firmamız günü birlik İstanbul - Mersin ,Mersin İstanbul ve bölge ileri olan Adana ve ilçerine günü birlik nakliye seferleri düzenlemektedir.Yükünüz Mersin Ambari adı altında Anadolu Nakliyat Firması tarafından Güvenle ve sigortalı bir şekilde nakliyesi yapılmaktadır.Müşterilerimiz İstegi doğrultusundan çok potansiyele sahip mersin bölgesine yogun talep üzerine açılmış olan bu ambar bölümümüz Mersin Ambarlar bir nevi Bu alanda bir köprü faaliyeti göstermektedir.

Mersin Ambar bölgesine çalışan firmaların yeterli faaliyet  ve hizmet sunamadıgı bilhassa kaliteli bir nakliyatın olmadıgı bu bölgede bu tür problemleri çözmek için kurulan ambar bölümümüz nakliyeyi müşteriler için sorun olmaktan çıkarmıştır.Mersin Ambar olarak kömple veya parsiyel nakliyelerde en uygun fiyati vermek için çaba harcamakta olan firmamamız muşteri memnüniyetini en üst safada tutup nakliye surecince gidecek olan yükünüzün zarar görmemesini saglamaktadır.

Mersin AMBAR

 

MERSİN AMBARI, Türkiye genelinde güçlü acente ağı, deneyimli uzman kadrosu ve kalite standartlarına uygun araç filosu ile MERSİN TAŞIMACILIK 'ında müşterilerine güvenilir hizmetler ve düşük maliyetler sunmaktadır. Başta İSTANBUL MERSİN ARASI AMBAR olmak üzere,  Türkiye’nin her yerine Komple ve Parsiyel taşımalar gerçekleştirmektedir. Ağırlığı ve hacmi ne olursa olsun, farklı gönderim şekillerine göre uygun maliyet hesaplamaları için Mersin Ambarında güçlü bir alt yapı sağlanmıştır.

  Mersin ve İlçeleri Arası Mesafeler
 

Mersin ↔ Akdeniz       Ambar 0.5 km.
 
Mersin ↔ Anamur      Ambar 179.6 km.
 
Mersin ↔ Aydıncık      Ambar 134.0 km.
 
Mersin ↔ Bozyazı       Ambar 167.2 km.
 
Mersin ↔ Çamlıyayla      Ambar 40.9 km.
 
Mersin ↔ Erdemli        Ambar 35.4 km.
 
Mersin ↔ Gülnar        Ambar 121.0 km.
 
Mersin ↔ Mezitli         Ambar 11.1 km.
 
Mersin ↔ Mut          Ambar 107.7 km.
 
Mersin ↔ Silifke        Ambar 78.0 km.
 
Mersin ↔ Tarsus       Ambar 27.0 km.
 
Mersin ↔ Toroslar      Ambar 1.6 km.
 
Mersin ↔ Yenişehir     Ambar 15.0 km.
İstanbul Mersin Nakliye Ambarı olarak ‘MERSİN AMBAR’ hizmeti yanı sıra Türkiye'nin 81 iline Komple ve Parsiyel nakliye hizmeti sunuyoruz. Nakliyat ambarı taşımalarınızı üretim alanından, teslim noktasına kadar Mersin Ambarı Anadolu Ambari güvencesi ile hızlandırın...

 

Mersin Nakliye Firmalari

Mersin Nakliyat
Mersin Nakliyat Ambari
Mersin Nakliyeciler
İstanbul Mersin Parsiyel Taşımacılık
İstanbul Mersin Nakliyat
MERSİN ANADOLU YAKASI AMBARİ

Adres  :Aydınlı Mah.Demokrasi Cad.NO-17   TUZLA/ İstanbul
Şube    : Barış MAH .Gebze Nakliyeciler Sitesi.B/ blok .No 1
Telefon:+90 216 394 41 86 - +90 262 643 00 58
GSM   : +90 5321550513 - Nasır İlbars
Mail     : Anadoluambari@gmail.com

Tarsus ambar
Tarsus ambar
Silifke ambar
Silifke ambar