Batman Ambar

 Batman Ambar ve Batman Nakliyat Ambarı olarak uzun yıllardır İstanbul ve bölge illerinden Dogu ve Bölge illerine Batman ve ilçlerine her gün nakliye seferleri vermekte olan bir  firmayız. İstanbul, Kocaeli, ve ilçlerinden alınan yükler parsiyel yük toplama araçlarımızla adreslerinden alınmakta olup Tuzla Merkez depomuz büyük araçlara aktarıldıktan sonra Profesyönel şöför kadromuzla çıkışları yapılmaktadır. Batman Nakliyat Ambari olarak sadece parsiyel alımları yapmıyoruz Komple Araç Nakliyesi, Evden eve Nakliyat, Ağır Yük ve lowbet taşımacılığı, Dönüş aracı tedarigi gibi her alanda her yüke uygun araç filomuzla hizmetınızdeyız.

 

batman ambar

 

İstanbul’dan Batman ve tüm ilçelerine yükünüzün sevkiyatı tarafımızca yapılır. Malzemelerinizin güvenli taşınması konusunda ödün verilmeden büyük bir titizlikle lojistik işlemleri devam eder. Parça yükleriniz için artık istenilen yüksek ücretlere son veriyoruz.Batman Ambar Parsiyel yük taşımacılığı için en uygun fiyatları veriyoruz. Kaliteli ve hızlı lojistik isteyen firmalar için hizmetlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir.

      Gebze nakliyeciler içinde firmamız hızı, güvenilirliği, itinalı kaliteli lojistik hizmeti ve uygun fiyat politikasından vazgeçmeyen davranışları ile diğer firmaların bir adım önündedir. Sektöre yön veren konumdadır. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz onbinlerce sevkiyat bunun en büyük kanıtıdır. Batman Ambar Müşterilerimizle sıkı ilişkiler kurmak, uzun vadeli olarak çalışmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak edindiğimiz ilkelerdir. Misyon ve vizyonumuzu hep bu şekilde tutarak firmamız Batman kamyon garajı firmaları arasında farklı konum elde etmiştir.

     Batman Ambari  olarak Taşımacılığını yaptığımız paletli, kololi, çuvallı, dökme, profil, sac, konteyner, eşya yükleriniz için Tuzla nakliyeciler sitesi içinde faaliyet göstermekteyiz.Batman İstanbul ambarı en çok tercih edilen lokasyonlar olmasına karşın tüm illerimize sevkiyatlarımız vardır. Nakliyecilik ciddi bir iştir. Yanlış firma tercihi yüzünden sorun yaşayan birçok firma ve insanlar vardır. Yükünüzü ve emeğinizi teslim ettiğiniz firmayı özenle seçmenizi tavsiye ederiz. Güvenilirlik konularında emin olunuz. Kaliteli hizmet faktörü dışında verilen fiyatlarda çok önemlidir. Çünkü sektörde birbirinden çok farklı telafuz edilen ücretlendirmeler mevcuttur. Bizden fiyat almadan yola çıkmayınız.

Batman Ambar

           Batman ve İlçeleri Arası Mesafeler

·         Batman ↔ Beşiri 14.3 km.

·         Batman ↔ Gercüş 41.3 km.

·         Batman ↔ Hasankeyf 31.2 km.

·         Batman ↔ Kozluk 45.5 km.

·         Batman ↔ Merkez 14.4 km.

·         Batman ↔ Sason 56.0 km.

 

   *Her yüke uygun araç filosu ile adresten adrese teslimat yapılmaktadır.

   *Alınan yükler en uygun fiyatlara taşınmaktadır.

   *Her gün Batman -İstanbul,İstanbul –Batman Seferleri yapılmaktadır.

   *Alınan yükler garantili ve sigortalı bir şekilde taşınmaktadır.

   *Profesyönel Şöför kadrosu ile bugüne kadar firmamızın Kaza oranı 0 olamktadır.

 Güzergah Üzeri olan bütün il ve ilçelerden alım ve teslimat yapılmaktadır.

 

  Bu Alanlarda Bizden Kaliteli Hizmet Alabilirsiniz

  Batman Nakliye Firmalari

  Batman Nakliyat

  Batman Nakliyat Ambari

  Batman Nakliyeciler

  İstanbul Batman Parsiyel Taşımacılık

  İstanbul Batman Nakliyat

  BATMAN ANADOLU YAKASI AMBARİ


Adres  :Aydınlı Mah.Demokrasi Cad.NO-17   TUZLA/ İstanbul
Şube    : Barış MAH .Gebze Nakliyeciler Sitesi.B/ blok .No 1
Telefon:+90 216 394 41 86 - +90 262 643 00 58
GSM   : +90 5321550513 - Nasır İlbars
Mail     : Anadoluambari@gmail.com