Siirt Ambar

Siirt Ambar
Siirt Ambar ve Siirt Nakliyat Ambari olarak İstanbul’dan Siirt ve ilçlerine  parsiyel veya komple Nakliye ve taşımacılık işlemi yapan bir firmayız. Alınan yükler adresten adrese olup arçlarımız en ufak yüklerde bile adrese ugramaktadır.Siirt Ambari olarak sadece parsiyel yük alımları yapmıyoruz Her yüke uygun araçlarımızla komple veya tır nakliyesi yapmaktayız.Dönüş araçlarımızla en uygun fiyatlara İstanbul’dan siirt ve ilçlerine  ve bölge illerine teslimatlarımız tüm hızıyla devam etmektedır.
Siirt Nakliyat Ambari olarak İstanbul’dan siirt’te pariyel taşımacılık,Evden eve Nakliyat,Ofis ve fuar Naklisyesi,Fabrika Yükü,Siirt Agır Yük Nakliyesi,Siirt Gebze Nakliyesi,Gebze Siirt demir Nakliyesi,Tuzla Siirt Ambari,İstanbul Siirt Dönüş Aracı Tedarıkçısı gibi her alanda hizmet vermekteyız.

 

siirt ambar

 

Siir Ambari ile İstanbul’dan Siirt‘e yaptığımız Taşımalarda yeni Nakliye ve Ambar çözümleri üreterek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. İstanbul Siirt arası çalışan nakliyat ambarı, Siirt merkez ve ilçelerine sevkiyat yapan taşıma firması yada Siirt’e giden nakliyeci arıyorsanız Anadolu Nakliyat Ambari ile7/24 hizmetinizde.Hizmetlerimizi müşterilerin talepleri doğrultusunda şekillendirmekteyiz.İstanbul Siirt arası günlük Ambar  taşımacılık’ı yapıp firma ve şirketlerin acil nakliye ihtiyaçlarını karşılamaktayız.Nakliyelerimiz sigortalı ve fiyatlarımız uygundur.İstanbulun tüm ilçelerinden nakliye araçları ile aldığımız yükleri depolarımıza getiriyor ve ambar personelimiz tarafından nakliye takip programına giriyoruz.Yapılan kontrollerde güzergahı aynı olan yükleri aynı ambar kamyonuna yüklüyor ve Siirt’e sevk ediyoruz.

Siirt Ambar teslimat süremiz 2 gündür.Siirt ambarımıza verilen tüm ambar yüklerinizin takibini yapabilir bunun için ambar telefonlarından arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.Siirt’e giden nakliye kamyonlarımız açık ve kapalı olarak tercihinize sunulmuştur.Nakliye araçlarımız özmal olup her yüke uygun donanımlıdır.Siirt’e gidecek komple ambar veya nakliye taşımalarınız için bizden kamyon,,kamyonet,,on teker,,kırkayak veya tır talep edebilirsiniz.Talebinize uygun araç hızlı bir şekilde adresinize ulaşacaktır.Sizde İstanbul Siirt arası nakliye ve ambar yükleriniz için Anadolu Nakliyat’ın nakliye çözümlerinden faydalanabilir bu keyfi bizimle yaşayabilirsiz.

Siirt Ambar       

           Siirt ve İlçeleri Arası Mesafeler

·         Siirt ↔ Baykan Ambar 29.5 km.

·         Siirt ↔ Eruh Ambar 28.9 km.

·         Siirt ↔ Kurtalan Ambar 22.0 km.

·         Siirt ↔ Merkez Ambar 10.1 km.

·         Siirt ↔ Pervari Ambar 52.5 km.

·         Siirt ↔ Şirvan Ambar 16.0 km.

·         Siirt ↔ Tillo Ambar 5.6 km.

 

 Aynı zamanda taşıma güvence altına alınmak için taşımadan önce tüm eşyalarınız değerinde sigortalanır. Olası istenmeyen bir kaza sırasında zarar görebilecek tüm zararınız eksiksiz olarak sigorta şirketi tarafından karşılanır. Siirt ambar 19 yıllık tecrübe ile sizleri taşımak için hazırdır.
           Siirt’Den İstanbul ve Ankara 'nın tüm ilçelerine 7 / 24 sevkiyatlarımız vardır.

  Hizmetimiz adresten adrese olup en geç Tüm Türkiye ' ye 3 gün içinde Teslim edilmektedır.
  Siirt ambarı olarak bizler için en önemli husus müşteri memnuniyetidir.
  Siirt Ambar Biz işimizin en iyisini en güvnelir olanını yapmayı amaç edindik.
                                     

Bu Alanlarda Bizden Kaliteli Hizmet Alabilirsiniz

Siirt Ambar
Siirt Nakliyat
Siirt Nakliyat Ambari
Siirt Nakliyeciler
İstanbul Siirt Ambar
İstanbul Siirt Nakliyat
SİİRT ANADOLU YAKASI AMBARİ


Adres  :Aydınlı Mah.Demokrasi Cad.NO-17   TUZLA/ İstanbul
Şube    : Barış MAH .Gebze Nakliyeciler Sitesi.B/ blok .No 1
Telefon:+90 216 394 41 86 - +90 262 643 00 58
GSM   : +90 5321550513 - Nasır İlbars
Mail     : Anadoluambari@gmail.com