Osmaniye Ambar

Osmaniye Ambar Olarak  Hizmet veren firmamız Osmaniye bölgesine İstanbuldan gelen malzemelerınızı adresten adrese taşıyarak hizmet vermektedir..En ufak yüklerınızde bile bizi arayıp gidecek olan yükün en,boy,hacim ve kilosuna göre en uygun fiyatlandırma yapılarak en kısa süre içerısınde tarafımızca dönüş yapılmaktadır.İstanbulda günlük ring araçlarımızla toplanan malzemelerinizi TUZLA ambarlardakı depomuzda aktarımını yaparak büyük araçlarımızla sevkiytını yapmaktayız.Tonajli yüklerde ise aracımız adrese ugrayıp gidecek *olan yüklerı direkt olarak yükleyip Adana VE  Osmaniye bölgesine sevkiyatını yapmaktayız.Paletli yük ,kuruyük,fuar taşımacılıgı,ev ve ofis taşımacılıgı,konteyner vebenzeri yüklerınızı osmaniye ambar olarak bizimle güvenle taşıyabılırsınız.osmaniye ambar her gün İstanbul bölgesinden araçlarımız çıkış yapmaktadır.osmanıye ambar olarak fizde bizimle çalışmak istersenız hemen irtibata geçip yüklerınızı taşıtabılırsınız.

 

   osmaniye ambar

 

 Osmaniye nakliyeciler

   Osmaniye Ambar  içinde firmamız hızı, güvenilirliği, itinalı kaliteli lojistik hizmeti ve uygun fiyat politikasından vazgeçmeyen davranışları ile diğer firmaların bir adım önündedir. Sektöre yön veren konumdadır. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz onbinlerce sevkiyat bunun en büyük kanıtıdır. Müşterilerimizle sıkı ilişkiler kurmak, uzun vadeli olarak çalışmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak edindiğimiz ilkelerdir. Misyon ve vizyonumuzu hep bu şekilde tutarak firmamız Osmaniye kamyon garajı firmaları arasında farklı konum elde etmiştir.

     Taşımacılığını yaptığımız paletli, kololi, çuvallı, dökme, profil, sac, konteyner, eşya yükleriniz için Osmaniye nakliyeciler sitesi içinde faaliyet göstermekteyiz. Osmaniye - İstanbul ambarı en çok tercih edilen lokasyonlar olmasına karşın tüm illerimize sevkiyatlarımız vardır. Nakliyecilik ciddi bir iştir. Yanlış firma tercihi yüzünden sorun yaşayan birçok firma ve insanlar vardır. Yükünüzü ve emeğinizi teslim ettiğiniz firmayı özenle seçmenizi tavsiye ederiz. Güvenilirlik konularında emin olunuz. Kaliteli hizmet faktörü dışında verilen fiyatlarda çok önemlidir. Çünkü sektörde birbirinden çok farklı telafuz edilen ücretlendirmeler mevcuttur. Bizden fiyat almadan yola çıkmayınız.

·         Osmaniye Parsiyel Eşya Taşıma

·         Osmaniye’ den İstabul’ a Ambar ve Parça Eşya Taşıma

·         Osmaniye Nakliyat Eşya Taşıma

·         Nakliye Anında Öncesinde ve Sonrasında Dikkat Etmeniz Gereken Konular

    Osmaniye Ambar

    Ambar firmaları, nakliyat ve parsiyel taşıması yapan herkesin ekonomik taşıma yapabileceği pratik bir nakliye sektörü haline gelmişdir. Osmaniye ambar firmaları içinde, en iyi taşıma hizmetini en uygun fiyatlarla Osmaniye nakliyat firmamız sunmaktadır. Sizlerde her türlü ambar işleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Fabrika, işyeri, ev eşyası, mobilya, ofis, banka, otel, sahne sistemleri ve parsiyel eşyalarınız, Osmaniye ambar firması tarafından taşınır.Her türlü eşyanız taşınabilir.Geniş araç filomuzda size uygun boyutta araçlarımız mevcutdur.

Osmaniye Ambar

 

          Osmaniye ve İlçeleri Arası Mesafeler

·         Osmaniye ↔ Bahçe Ambar 32.9 km.

·         Osmaniye ↔ Düziçi Ambar 27.7 km.

·         Osmaniye ↔ Hasanbeyli Ambar 28.2 km.

·         Osmaniye ↔ Kadirli Ambar 35.9 km.

·         Osmaniye ↔ Merkez Ambar 50.6 km.

·         Osmaniye ↔ Sumbas Ambar 47.1 km.

·         Osmaniye ↔ Toprakkale Ambar 9.2 km.

     Bu Alanlardan Bizden Kaliteli Hizmet Alabilirsiniz.

      Osmaniye Nakliyat

 ·    Osmaniye Ambar

  ·   Osmaniye Nakliyat

   ·  Osmaniye Nakliyat Ambari

   ·  Osmaniye Nakliyeciler

  ·    İstanbul İstanbul Nakliyat

   ·  Gebze Osmaniye Nakliyat

  ·   OSMANİYE ANADOLU YAKASI AMBARİ

 

·    Adres  :Aydınlı Mah.Demokrasi Cad.NO-17   TUZLA/ İstanbul

·    Şube    : Barış MAH .Gebze Nakliyeciler Sitesi.B/ blok .No

·    Telefon:+90 216 394 41 86 - +90 262 643 00 58

·     GSM   : +90 5321550513 - Nasır İlbars

·     Mail     : Anadoluambari@gmail.com