Ev ve Ofis Taşıma

 İstanbul Tuzla  nakliyeciler sitesinde  bulunan yerimizden Tüm Türkiyeye günlük araçlarımız çıkış yapmaktadır.Ev ve ofis taşımacılıgın'da profesyonel ekiplerimizla alınan yüklerinizi günü birlik gidecegi olan yerlere adresten adrese teslim etmekteyız.Taşınma stresi olmadan, ofisinizi mevcut adresinizden yeni adresinize hiçbir sıkıntı, sorun, hasar veya zorluk yaşamadan yeni adresinize taşıyabilirsiniz. Bu konuda Anadolu Nakliyat Ofis Taşımacılık ve deneyimli ekiplerine güvenerek arkanıza yaslanıp yeni ofisinizi nasıl dekore edeceğinizi düşünebilirsiniz. Aynı gün içerisinde hiçbir şekilde zaman kaybı yaşanmadan hızlı ve pratik çalışma adımlarıyla ofisiniz istediğiniz saatte yeni adrese nakledilmektedir. Böylece iş yoğunluğunuzu ve bağlantılarınızı kaybetmeden kısa süre içerisinde işinize dönüş yapabileceksiniz.

 

gebze evden eve taşımacılık

 

Taşıma işleminin her aşamasında eşyalara gereğinden fazla hassasiyet gösterilerek eşya güvenliği sağlanmaktadır. Kırılacak eşyalar, mobilyalar özel ambalaj paketleriyle kaplanarak taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Ofis bilgisayarları gibi önemli teknolojik aygıtlar, deneyimli personellerimiz sayesinde hiçbir zarar görmeden nakliye edilmektedir. Nakliye aşamasında ve yollarda oluşabilecek herhangi sıkıntılar için şoför ve teknik elemanlar gereken önlemleri alarak eşya sabitleme gibi yöntemler kullanmaktadır. Bu yöntem sayesinde eşyalar hasarsız şekilde nakliye edilmektedir.Evden eve Alanında sürekli kendini yeniliyen firmamız yüklerınızın zarar görmemesi için profesyönel kadromuzla en iyi bir şekilde paketlemesini yapmaktayız. 

Ev Ve Ofis Taşımacılıgı

              Ev taşımada en sıkıntılı bölge olan mutfak için son derece hızlı çözümler üretmekteyiz. Kırılacak bütün eşyalarınızı özel baloncuklu koruma kalkanı olan malzemeyle kaplayıp daha sonra kolileyerek kırılma olasılıklarını sıfıra indirmekteyiz. Anadolu Nakliyat Taşımacılık, eşya güvenliği garantisi kapsamında tüm önlemlere rağmen zarar gören eşyalar varsa sorumluluğu üstlenerek sigortadan yararlanmanızı sağlamaktadır. Sigortalı eşya taşıma ile garantili ve kaliteli bir hizmet almak mümkün!

               Anadolu Nakliyat  Ofis Taşımacılığı sadece ofis-büro değil ayrıca evden eve taşımacılık konusunda da son derece sistemli bir hizmet vermektedir. Taşıma öncesi bizi arayarak yüksek kaliteye uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Evden eve taşımacılık tecrübelerimiz sayesinde son derece planlı, programlı ve hızlı bir sitem içerisinde gerçekleşmektedir. Taşıma işlemlerine başlamadan önce ev sahibine bilgi veren firmamız, istek doğrultusunda farklı yöntemler deneyebilmektedir. Taşımanın hızlı ve pratik olması için birkaç gün öncesinde kâğıt ve harita üzerinde plan – program yapılarak sorun yaşanma olasılığını minimize edilmektedir.

 Adres  :Aydınlı Mah.Demokrasi Cad.NO-17   TUZLA/ İstanbul

Şube    : Barış MAH .Gebze Nakliyeciler Sitesi.B/ blok .No 1
Telefon:+90 216 394 41 86 - +90 262 643 00 58
GSM   : +90 5321550513 - Nasır İlbars
Mail     : Anadoluambari@gmail.com