Selçuk Ambar

 

Selçuk Ambar ve Selçuk Nakliyat Ambari olarak her gun İstanbul ve ilçelerinden alınan yükler günü birlik İzmir ve ilçelrine Teslimatları yapılmaktadır. Her yüke uygun Araç filomuzla Fabrika yükü,Ofis ve fuar taşımacılıgı,ev ve parsiyel yük taşımacılıgı,Konteyner ve liman taşımacılıgı gibi pek çok alanda taşıma işlemlerı yapılmaktadır. Gidecek olan yüküğn en boy Hacim ve agırlıklarına göre Fiyatlandırmalar yapılmaktadır.Parsiyel veya Ambar Taşımacılıgı ve Komple Araç tedarıgı gibi pek çok alanda hizmetler verılmektedir.

  Selçuk Ambar Kış aylarının yoğun kar yağışlı günlerinde, trafikte ilerlemek çok zordur. Selçuk ambar hizmetleriyle çözüm üretmeye devam eden şirketimiz, karlı havada zincirsiz nakliyat gerçekleştirmemektedir. Karda, buzda, siste ve diğer kötü hava koşullarında ustaca araç kullanan personelleri, uzman kadromuza dahil ediyoruz. Güven ve garanti hizmet prensibimizin temelini oluşturmaktadır. Araba kullanım özellikleri kategorisinde, yeni araçları kullanma konusunda her hangi bir problem yaşanmamaktadır.

 Kapalı Kasa Araçlar

        Selçuk Ambar  Nakliyatta eski yöntemler tarih oldu. Eski kamyonlar, çadırla örtme usulleri ve eski eşya paketleme usulleri, tamamen demode oldu. Günümüzde nakliyatta özel kutularda paketleme çok önemli olmuştur. Kapalı özelliklere sahip kamyonlar, sarsmadan eşya taşımanın yanı sıra, hava koşullarının zararlı etkilerini aracın içerisine almamaktadır. Bu araçlarımız, model, konfor ve teknik özellikleriyle tercih edilmektedir. Sanayi bakımları, lastikler, yağ değişimi, motor bakımı, sigorta ve vergi gibi bütün araç masrafları, firmamıza aittir. Kırk ayak gibi büyük araçları da ambar Selçuk nakliyat ambarı hizmetlerinde tercih edebilirsiniz. Fiyatlandırmada aracın cinsi fark oluşturmaktadır.

 Sorunsuz Nakliyat

            Nakliyattaki en önemli konulardan biri, şüphesiz etkili çalışma teknikleridir. Çabuk teslimat özelliklerinin yanı sıra, güvenli teslimat işlemleri de oldukça önemli bir konu olarak değerlendirilmektedir. Yaz kış demeden yollarda sizler için taşıma işlemi yapan şirketimiz, hafta sonu veya tatillerde de sürekli yollardadır. Uzun yol tecrübesiyle tanınan personellerimiz, işçi güvenliği ve eşya güvenliği gibi konulara öncelik vermektedir.

Selçuk Ambar

 

            Paketleme, yükleme ve indirme işlemlerinde eşyaların zarar görmesi, bu sektördeki en büyük sıkıntılardan biridir. Bu sıkıntıları en iyi şekilde tespit eden şirketimiz, eşya güvenliği konusunda güncel çözümleri tercih etmektedir. Çürüme meydana getiren nem ve benzeri etkenler hesap edilerek gerçekleştirilen ambar nakliyat hizmetlerinde, eşya güvenliği en üst seviyeye çıkarılmaktadır. Sınıflandırma, ayırma ve listeleme gibi en önemli konular, yeni ve etkili çizelgelerle oluşturulmaktadır.

   Bu Alanlarda Bizden Kaliteli Hizmet Alabilirsiniz

   Selçuk Nakliyat

   Selçuk Nakliyeciler
   Selçuk Nakliyat Ambari
   Selçuk nakliye Firmalari
   İstanbul Selçuk Nakliyeciler
   İstanbul Selçuk Nakliyat
   SELÇUK  ANADOLU YAKASI AMBARİ