Kaş Ambar

 

Kaş Ambar  Ekonomi ve iktisadi dünyanın bel kemiği olan ve bütün sektörlerin olmazsa olmazları içerisinde yer alan ambar nakliyat hizmetinde, etkili programlar öncelikli olarak tercih edilmektedir. Ambar nakliyatta, eşyanızın alınması için bizi aradığınız zaman, aracımız en kısa zamanda adresinize gelecektir. Adresinizden alınan eşyalar, Kaş ambar nakliye kategorisinde, çizilmemesi için ve hasar görmemesi için, özel olarak paketlenmektedir. Paketleme işleminde, her zaman olduğu gibi eşyanın özellikleri birinci derecede önem taşımaktadır.

 

          Kaş Ambar  Eşya paketleme işlemlerinde her zaman için en etkili yöntemleri kullanan şirketimiz, uygun nem ve sıcaklık ortamlarda, eşyalarınız için en iyi istifleme işlemini gerçekleştirmektedir. Dakik ve programlı eşya taşıma seçenekleriyle, hazırlanan eşyalarınız, temel özelliklerine göre istiflenmektedir. Her eşyanın istihap yani üst üste yükleme özelikleri vardır. Bu özelliklerin bilinmesi, tecrübeli nakliye hizmeti için oldukça önemli bir konu olarak değerlendirilmektedir.

 

            Açık kasa kamyonlara sınırsız yükleme görüntüleri, firmamızda görülmemektedir. Kapalı kasa araçlarda veya en uygun araçlarda, kurallara göre özel yükleme koşulları takip edilmektedir.Her yüke uygun araç filomuzla her yükü güven ve garantılı bir şekilde taşımaktayız.günü birlik İstanbuldan Antalya ve  ilçelerine alımlar yapılmaktadır.

       Kaş Ambar  olarak Hizmet alanlarımız Parsiyel taşımacılık,komple araç tedarıgı,Fabrıka yükü taşımacılıgı,Evden Eve Nakliyat,Konteyner ve Liman Taşımacılıgı,Paletli ve pALETSİZ YÜK TAŞIMACILIGI,Ofis ve Fuar taşımacılıgı gibi her alanda alımlar yapılmakta olup nakliye hizmeti verılmektedır,Günü birlik İstanbuldan Her bölgeye çıkışlar yapılmaktadır.

Kaş Ambar

 

 Teknolojik Çözüm

 

           Kaş Ambar  Pratik ve etkili çözümlemeleriyle oldukça başarılı çalışma tekniğine sahip olan şirketimiz, nakliyeciliğin gerekli olduğu bütün sektörlere, en iyi hizmeti vermek için, araç parkını sürekli yenilemektedir. Eski araçları parkına almayan şirketimiz, şehirlerarası uzun yol tecrübesine sahip, zorlu hava koşullarında problemsiz araç süren şoförlerle hizmet vermektedir. Forklift gibi araçların piyasaya çıkması ile birlikte, nakliyede hammaliye giderleri düşmüştür. Hızlı ve kaliteli yükleme seçenekleriyle, nakliyatta hız artmıştır.

 

 

            Firmamız, teknolojik gelişmelere ayak uydurarak, müşteri memnuniyetini getiren hizmetler sunmaktadır. İller arası hizmet, il ve ilçelere hizmet kategorisinde, sınır tanımayan Kaş nakliyat ambarı firmamız, yükleme ve indirme işlemlerinde sizin mesainize göre hareket etmektedir. Sizin için en uygun zamanı seçerek, iş dünyanızın akışını en iyi şekilde işlemesini sağlamaktadır.