Çorlu Ambar

                    Çorlu Nakliyat Ambari

Firmamız Çorlu ambar harici Türkiye'nin çoğu ilinde ambar ofisleri bulunan 19 yıllık kaliteli bir firmadır. Profesyonel eşya taşıma hizmeti vermekteyiz Çorlu ambar dan alıp eşyalarınızı diğer illere sorunsuz bir şekilde taşımak bizim işimiz. 1. Sınıf kalitede taşıma yapan firmamız eşyalarınızı sigortalayarak güvence altına almaktadır. İstenmeyen olası bir kazda eşyalarınız zarar görürse sigorta tarafından zararınız değerinde karşılanmaktadır. Açıkçası bizimle taşıma ihtiyacınızı görürken hiç bir şey düşünmenize stres yapmanıza gerek yoktur.

 

çorlu ambar

 

Ambar taşımacılığı normal taşımalara göre daha uygun rakamlara yapılır bu konuyu biraz açıklamak istedim. Aslında kalite aynıdır, yalnız daha ucuz taşıma olduğu için tedirgin olan siz değerleri ziyaretcilerimizi rahatlatmak isterim. Ambar taşımacılığının uygun ve ekonomik olmasının sebebi diğer illerden gelen araçlarımız ambarlarda bir gece konaklayıp istirahat ettikten sonra ertesi gün yola çıkmak zorundadırlar, bu nedenle geri dönüşü boş gitmekten se daha ekonomik ücretlerde taşıma yapmaktadırlar. İşte bu nedenden dolayı ambar taşımacılığı için tedirgin olmanıza gerek yoktur. 

Çorlu ambar dan tüm Türkiye il ve ilçelerine sizleri profesyonel bir şekilde taşımak için her zaman tam ekip hazır beklemekteyiz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmanız olacaktır. Eğerki ambar nedir diye merak ediyorsanız ambar nedir makalemizi okuyrak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Çorlu'dan İstanbul ve Ankara 'nın tüm ilçelerine 7 / 24 sevkiyatlarımız vardır.

  Hizmetimiz adresten adrese olup en geç Tüm Türkiye ' ye 3 gün içinde Teslim edilmektedır.

  Çorlu ambarı olarak bizler için en önemli husus müşteri memnuniyetidir.

  
 Çorlu Ambar Biz işimizin en iyisini en güvnelir olanını yapmayı amaç edindik.

                                      Sivas Ambar

Bu Alanlarda Bizden Kaliteli Hizmet Alabilirsiniz

 

Çorlu Ambar

Çorlu Nakliyat

Çorlu Nakliyat Ambari

Çorlu Nakliyeciler

İstanbul Çorlu Ambar

İstanbul Çorlu Nakliyat

ÇORLU ANADOLU YAKASI AMBARİ

Adres  :Aydınlı Mah.Demokrasi Cad.NO-17   TUZLA/ İstanbul
Şube    : Barış MAH .Gebze Nakliyeciler Sitesi.B/ blok .No 1
Telefon:+90 216 394 41 86 - +90 262 643 00 58
GSM   : +90 5321550513 - Nasır İlbars
Mail     : Anadoluambari@gmail.com
 

 

 

Gebze Çorlu Ambar